[ad_1]

اگر شما می خواهید به موفقیت در دنیای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد, انتخاب بهترین روغن برای استفاده در طول تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی است که احتمالا یکی از حیاتی ترین عوامل برای شما در نظر بگیرید. وجود دارد مقدار زیادی از روغن را برای شما به از را انتخاب کنید وجود دارد. شما فقط نیاز به پیدا کردن یکی از بهترین برای شما.

البته این امر می تواند حیاتی برای نگه داشتن در ذهن که همه روغن به اندازه کافی خوب هستند برای این کار. برخی از مردان ممکن است توصیه به استفاده از مرطوب کننده به عنوان روان کننده, برای مثال, و در حالی که آن را با این نسخهها کار در ابتدا آن را لزوما نمی تواند یک ایده خوب در دراز مدت است. اگر شما واقعا می خواهید برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را و سپس شما قطعا نیاز به چیزی بیشتر سنگین از صرف مرطوب کننده.

در اینجا برخی از مهمترین و بسیار توصیه می شود روغن توسط مردان است که به دنبال بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش منظم:

1. وازلین

ژل نفت خام اتفاق می افتد به یک روان کننده برای تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی به دلیل آن نمی شود بیش از حد خشک و بیش از حد سریع است. به علاوه آن را فراهم می کند حفاظت در برابر سایش. تنها مشکل با وازلین است که این واقعیت است که می توانید آن را کاملا کثیف و شما نیاز به تمیز کردن خود را پس از آن.

البته انتخاب های خود را از تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی هنوز هم می تواند مهم تر از خود را انتخاب و روغن به استفاده از در حالی که انجام آنها. پس از همه انتخاب های خود را از آلت تناسلی تمرینات در نهایت تعیین که چگونه بسیاری از دستاوردهای شما تجربه از آنها و چگونه آلت تناسلی خود را می شود در پایان.

2. جنسی روغن

جنسی روغن یکی دیگر از محبوب های روان کننده استفاده می شود در طول تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی. در حالی که آن را به خوبی کار می کند در آغاز آن با تمایل به خشک شدن کاملا به سرعت. این به این معنی است که شما نیاز به نگه داشتن دوباره استفاده از آن نیست و آن را مناسب برای آلت تناسلی برنامه های ورزشی که بسیار طولانی هستند. نه تنها این کم کردن روال ورزش خود را اگر تا به حال, اما همچنین شما می خواهد تا پایان مصرف روان کننده بیش از حد به سرعت.

3. لوسیون

اگر شما ترجیح می دهند که صرف هر گونه پول در ویژه روغن به استفاده از در حالی که شما ورزش آلت تناسلی خود را, هر چند پس از آن شما می توانید نگاه برای برخی از لوسیون است که شما ممکن است دروغ گفتن در اطراف خانه و استفاده از آن به جای. خوشبختانه اکثر لوسیون خوب برای استفاده برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. فقط مطمئن شوید که آنها را با بیش از حد بسیاری از ویتامین ها هستند یا بیش از حد معطر.

4. روغن طبیعی مبتنی بر روغن

اگر شما می خواهید به ماندن بگیرید امن و استفاده از محصولات است که به ویژه ساخته شده برای jelqs و دیگر آلت تناسلی, تمرینات پس از آن شما می توانید تبدیل به آلت تناسلی مرد ورزش روغن و همچنین. برای jelqing طبیعی نفت و بر اساس گریس خواهد بهترین کار به طور کلی. مانند روان کننده ها هستند آسان برای پیدا کردن در فروشگاه های مواد غذایی محلی و بهترین بخش این است که شما می توانید استفاده از آنها را برای تمام انواع چیزهای دیگر نیز هست. شما حتی می توانید آنها را ترکیب با دیگر گریس بیش از حد, اگر شما می خواهید.

5. مبتنی بر آب روان

مبتنی بر آب روان کننده انتخاب های بزرگ است و همچنین از آنجا که آنها می آیند با مزایای مختلف. گذشته از اینکه یک انتخاب عالی برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش کار می کنند نیز به عنوان جنسی روانکاری.

همچنین در حالی که با استفاده از آنها در طول تمرینات آلت تناسلی خود را, شما می توانید دوباره آنها را با سهولت تنها با استفاده از برخی از آب است. در حالی که این قطعا به نفع بیش از هر چیز دیگری برخی از مردان نمی خواهم این ایده نیاز به فعال سازی مجدد خود را روان کننده در حالی که ورزش ، بنابراین مطمئن شوید که شما کشف کردن آنچه شما راحت هستند و به دنبال بهترین محصول را با توجه به نیازهای شما.

صرف نظر از کدام روغن شما را تا پایان با استفاده از در حالی که انجام تمرینات آلت تناسلی خود را هر چند به خاطر داشته باشید که شما هرگز نباید استفاده از شامپو و یا صابون به عنوان روان کننده ها به دلیل آنها می تواند باعث شدید ناخواسته تحریک.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.