بهترین دیجی های دنیا

پردرآمدترین دیجی های دنیا

فوربز بار دیگر جزئیات بالاترین دی جی های با درآمد سال را منتشر کرد و برخی از جدیدترین جابجایی ها در رده بندی ثروتمندترین جوکی های دیسک فوق ستاره جهان قرار دارند.

هیچ مخفی نیست که تعدادی دی جی های عادلانه مشغول ساختن هستند ، چیزی که فقط می توان از آن توصیف کرد ، مبلغی مضر برای مخلوط کردن چند ساعت بهم ریختگی ، به یک گروه نسبتاً مداوم 20 ساعته یک عصر.

در حالی که مطمئناً اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 انفجار غار در همه خانه های اسیدی و شکوه فنی او تغییر کرده است ، تمایل به پایین آمدن به برخی از اقدامات جدی چهار به طبقه تفاوت چندانی با هم ندارد. .

بزرگترین ضربه گیر این دی جی های پر درآمد ، مطمئناً محبوبیت فزاینده ای است که در 20 سال گذشته در همه نوع موسیقی رقص کسب شده است. اماکن بزرگتر از گذشته هستند و تعدادشان در حال رشد است و جشنواره های رقص بیشتر و بیشتر در ماههای گرم تبدیل به هنجار می شود و علاقمند ها به آهنگ ریمیکس کاملا بیشتر شده است.

با اینکه مبلغ شش رقمی برای یک کار شبانه به دست می آید ، غیرقانونی نیست که یک دی جی در یک شب در چندین مکان بازی کند ، بنابراین بسیار ساده می توان دید که چگونه این بچه ها تعداد زیادی را جمع می کنند.

لیست Forbes از دی جی های پردرآمد دنیا ، درآمد پیش پرداخت از 1 ژوئن 2017 تا 1 ژوئن 2018 را بررسی می کند. اکنون این قبل از کسر هزینه های وکلا و هزینه های واریز شده در نگه داشتن مأمورین و مدیران به روشی است که عادت کرده اند.

شایان ذکر است که این ارقام برآورد شده از گروههای داده مصرف کننده مانند Nielsen ، Pollstar ، Bandsintown و Songkick حاصل می شود. ناگفته نماند که ریزه کاری های کمی از مصاحبه با کارشناسان صنعت و بسیاری از خود ستاره ها گرفته شده است.
10. مارتین گارکس (13 میلیون دلار)

(اعتبار تصویر: کوین مازور / گتی ایماژ)

در 10 و پایین یک مکان از سال 2017 مارتین گارکسی است که در سن مناقصه 17 سالگی ، ابتدا با حیوانات عفونی ، که در جدول شماره یک در نمودارهای بیتپورت به اوج خود رسیده بود ، به صحنه منفجر شد.

امروز ، امپراتوری هلندی به فراتر از دنیای DJing می رسد ، با این که مارتین چهره کمپین پاییز زمستان 2017/2018 آرمانی بورس شد.
9. Kaskade (13.5 میلیون دلار)

(اعتبار تصویر: آدام بتچر / گتی ایماژ)

یک ورود جدید در 10 سال برتر امسال ، اما هیچ سال غریبی در این لیست در سالهای اخیر وجود ندارد ، Ryan Gary Raddon 23 سال در مدار است اما تا سال 2003 و اولین نسخه تمام قد او به عنوان Kaskade بود که او را به دست آورد. شهرت جهانی

از آن زمان ، دی جی آمریکایی متولد ایالات متحده با deadmau5 در “Strobelight Seduction” در سال 2008 همکاری داشته است ، که اولین بار از ورودش در انگلستان با آهنگ “یادم می آید” نیز بود.
8. دیوید گوتا (15 میلیون دلار)

(اعتبار تصویر: سرجی الکساندر / گتی ایماژ)

دیوید گوتا طولانی ترین خدمات دیجیتال در لیست امسال ، بیش از آنکه برخی از بچه های این لیست زنده باشند ، دی جی بوده است. او در سال 2018 رتبه 8 را کسب می کند ، یک پله عقب از یک مکان و اختلاف 10 میلیون دلار.

پس از یک رشته همکاری اخیر ، گوتا خبر از انتشار قریب الوقوع آلبوم استودیوی هفتم خبر داد که باید درست پس از تابستان رها شود.

بدون شک با اجرای این آلبوم و گرد و غبار ، دی جی فرانسوی در سال آینده برنامه تور بی امان را آغاز می کند و از درخت پول بالا می رود.
7. دیپلو (20 میلیون دلار)

(اعتبار تصویر: Burak Cingi / Redferns)

توماس وسلی پنتز با نام دیپلو ، امسال نیز یک مکان و یک هشت و نیم سنگ کامل ، یا 8.5 میلیون دلار برای شما و من دارد.

Diplo ، مانند بسیاری از دی جی های دیگر در این لیست ، فقط DJ متوسط ​​شما نیست که مشغول کار هستید. این بچه ها دارای انگشتهایی هستند که در کیک های مختلفی قرار دارند و یک پای مخصوص از مشخصات بالا با انگشتی که به شکل دیپلو در آن قرار دارد ، مشارکت خلاقانه “Sound of Rum” با غول های شکمبه Bacardi است.

البته همه چیز در مورد شیل نیست ، زیرا تسلط موسیقی دیپلو فراتر از غرفه با ریمیکس کردن بی شماری و اعتبار تهیه کننده برای برخی از بزرگترین نام های پاپ گسترش می یابد. در کنار پروژه بسیار مشهور Major Lazer ، پنتز همچنین با Skrillex برای تشکیل جک team همکاری کرده است ، که در جوایز گرمی سال 2016 بهترین آلبوم رقص / الکترونیکی را بدست آورد.
6. Zedd (22 میلیون دلار)

(اعتبار تصویر: جرود هریس / گتی ایماژ)

چهارم از دهمین سال گذشته و بالاترین صعود کننده ما آنتون زاسلاوسکی ، تهیه کننده روسی آلمانی و دی جی است که در کنار میاد Zedd می رود.

در 12 ماه گذشته Zedd توانسته است 7 میلیون دلار دیگر در سال گذشته بهبود ببخشد ، بدون شک ارتباطی با موفقیت مداوم دومین آلبوم استودیویی خود “True Colors” و برنامه تور مداوم دارد. با توجه به چشمگیر بودن وی ، وی در حال آماده سازی برای انتشار آلبوم استودیوی سوم است که ممکن است این آهنگ را با لیام پین همراه داشته باشد.
5. مارشملو (23 میلیون دلار)

(اعتبار تصویر: گروه تصویر LA / کانال دیزنی)

تنها صلیبی نقاب دار ما برای تهیه لیست مارشملو یا Christopher Comstock به عنوان مادرش ترجیح می دهد او شناخته شود. او با بالا رفتن از دو مکان به پنجم ، با افزایش 2 میلیون دلاری ، به Zedd می رود تا روند نزولی را طی کند.

بخش عمده ای از کارهای Marshmello در خارج از DJing به سریال های وی در YouTube با نام Cooking with Marshmello گسترش یافته است ، جایی که یک سطل سر در واقع طوفان آشپزخانه را به همراه کمک می کند.

برای مشاهده ادامه مطلب به سایت musicradar مراجعه کنید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *