[ad_1]

خشکی واژن یکی از شایع ترین مشکلات جنسی در میان زنان است. بسیاری از زنان آن را تجربه پست یائسگی است. یکی از مهم ترین علل خشکی واژن است کاهش تولید استروژن در بدن شما است. پایین سطح استروژن را در دیواره های واژن نازک و خشک و این باعث می شود دخول sex بسیار ناراحت کننده و حتی دردناک است.

بسیاری از زنان تجربه ثابت خارش در واژن. این می تواند واقعا یک وضعیت نا امید کننده. علاوه بر این وجود حتی می تواند خونریزی هنگام مقاربت است. این می تواند شما را از غارت خود را به غریزه جنسی به عنوان به خوبی. بسیاری از زنان از دست دادن علاقه در sex با توجه به این اختلال جنسی.

هر چند برخی از طبیعی یا مکمل های گیاهی بهترین درمان طبیعی برای خشکی واژن, در اینجا برخی از راهنمایی است که همچنین می تواند کمک کند:

  • نوشیدن مقدار زیادی آب کل ایده این است که به نگه داشتن بدن خود را به خوبی هیدراته. کم آبی می تواند باعث بدتر شدن خشکی واژن. از این رو, شما باید نوشیدنی در leas 8 full لیوان آب در هر روز است.
  • مواد غذایی که باعث افزایش استروژن وجود دارد برخی از مواد غذایی است که می تواند کمک به افزایش تولید استروژن در بدن شما است. سویا و محصولات سویا هستند به عنوان مثال بزرگ از جمله مواد غذایی است. شما باید آنها را در رژیم غذایی خود را.
  • شامل چربی های ضروری در رژیم غذایی خود را- همه چربی های بد بدن خود نیاز به اسیدهای چرب ضروری مانند امگا 3 برای تولید هورمون مانند استروژن و پروژسترون.
  • Stop Smoking- سیگار را افزایش می دهد خشکی واژن در زنان است. از این رو آن را ایده خوبی است به ترک سیگار.

طبیعی یا مکمل های گیاهی

از جمله مکمل های طبیعی بهترین درمان برای این یائسگی خشکی. آنها ترکیبی از سن گیاهان و دیگر مواد طبیعی مانند درخت چهل سکه بیلوبا جینسنگ قرمز, تمشک, cohosh سیاه ریشه زنجبیل damiana, رازک, عصاره tribulus و….

چنین مکمل ها نه تنها به افزایش جریان خون به چوچوله, اما همچنین کمک به افزایش روغن طبیعی. قرمز, تمشک, عصاره رازک و damiana برخی از گیاهان است که بسیار موثر در از بین بردن خشکی واژن. آنها همچنین می تواند کمک به تسکین گرگرفتگی.

از جمله مکمل های گیاهی نه تنها درمان یائسگی خشکی اما همچنین کمک به تقویت خود sex درایو و یا میل جنسی. با کیفیت بالا مکمل های بالینی مورد تایید و انجام هر گونه عوارض جانبی.

در کنار این مکمل ها وجود دارد برخی از ژل یا روغن است که همچنین می تواند کمک بزرگی باشد. مانند روان کننده ها هستند که بر اساس فن آوری ترانس درمال و عمل فورا در نرم افزار. آنها می تواند به افزایش روانکاری و شما را به لذت بردن از احساس است که شما تصور نمی کنم حتی در وحشی ترین رویاهای خود را.

بنابراین اگر شما می خواهید برای دریافت بیش از خشکی واژن, چک کردن بهترین افزایش دهنده میل جنسی زن از جمله مکمل و روغن را نیز برجسته در رادیو فردا و تلویزیون آمار نشان می دهد پزشکان!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.