[ad_1]

ایسنا/گیلان سرپرست بیمارستان شهید دکتر بهشتی بندر مرزی آستارا گفت: تبعه اهل داغستان روسیه که به دلیل ابتلا به کرونا (کووید ۱۹) در این بیمارستان بستری بود، پس از شکست دادن این ویروس، از بیمارستان ترخیص شد.

دکتر بختیار حیدرنیا در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: این بیمار که مردی میانسال اهل جمهوری خودمختار داغستان روسیه بود، به اقتضای شغل خود که راننده کامیون ترانزیتی می باشد به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است.

وی ادامه داد: پس از بروز علایم بیماری و حاد شدن وضعیت جسمانی این فرد، به بیمارستان شهید بهشتی آستارا منتقل و سپس با تشخیص پزشک معالج، بستری شد.

وی با بیان اینکه بیمار مذکور بیش از یک هفته در بیمارستان آستارا بستری بود، افزود: با نظارت و از جان گذشتگی تیم پزشکی، پرستاران و کادر بیمارستان، این مرد موفق شد کرونا را شکست دهد تا پس از بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شود.

دکتر حیدرنیا با اشاره به اینکه بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا علاوه بر بیماران داخلی به بیماران سایر کشورها، به خصوص بیماران کشورهای حوزه قفقاز هم خدمات ارایه می کند، خاطرنشان کرد: این بیمار داغستانی پیش از خروج از کشور، در اقدامی غافلگیرانه با حضور مجدد در بیمارستان شهید بهشتی، از خدمات انجام شده توسط کادر بیمارستان در مدت بستری خود تقدیر کرد.

وی در پایان با اشاره به اعلام رضایت این بیمار از نحوه درمان و رسیدگی توسط پزشکان، پرستاران و خدمات بیمارستان، تصریح کرد: بیمار خارجی پیش از ترک بیمارستان اعلام کرد که «به بهترین نحو در این مدت از وی پذیرایی شده است و هیچ موقع خوبی های تمامی پرسنل بیمارستان ایران را فراموش نخواهد کرد».

به گزارش ایسنا، این بیمار خارجی پس از اهدای گل به سرپرست بیمارستان شهید بهشتی، در بخش های داخلی و ICU حضور یافت و از کادر درمان این بخش ها با تقدیم گل تقدیر کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.