[ad_1]

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: بعد از سپری شدن دوران بیماری کرونا باید کارهای عقب مانده حزبی را جبران کنیم.

علی محمد نمازی در گفت و گو با ایسنا درباره اقداماتی که بعد از پایان دوره فراگیری ویروس کرونا انجام خواهد داد، اظهار کرد: من بازنشسته هستم و آنچنان کار رسمی ندارم که سراغش بروم با این حال مسافرت با خانواده و دیدار با اقوام، آشنایان و دوستان را در برنامه دارم.

وی با اشاره به عقب افتادن فعالیت های حزب کارگزاران سازندگی، تصریح کرد: بعد از انتخابات مجلس، حزب فقط یکی دو جلسه برگزار کرده است. وقتی شرایط عادی شد باید این عقب ماندگی جبران شده و کارهای معمول حزب از جمله عضوگیری، سازمان دهی و آموزش  دنبال شود. همچنین معتقدم باید به استان ها سرکشی شده و جلساتی با دبیران استانی حزب برگزار شود.

نمازی افزود: حزب باید تصمیم بگیرد در مسائلی همچون انتخابات هیات رئیسه مجلس یازدهم ، عضویت نمایندگان در کمیسیون ها و مرحله دوم انتخابات مجلس شرکت می کند یا خیر. البته فقط چیزی حدود شصت اصلاح و طلب و مستقل در مجلس یازدهم حضور دارند. بررسی آسیب های اقتصادی بیماری کرونا و شیوه کمک به دولت و دیدار با رئیس جمهور یا معاون اول وی  نیز می تواند در حزب مورد بررسی قرار گیرد. در مجموع کارهای انباشته شده زیادی در حزب وجود دارد.

این فعال سیاسی در پایان گفت: من معتقدم باید به موضوع انتخابات ریاست جمهوری 1400هم پرداخته شده و بررسی شود آیا استقبال از این انتخابات هم مانند انتخابات مجلس خواهد بود یا شرایط تا آن زمان تغییر می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *