[ad_1]

افزایش سینه از طریق عمل جراحی مستلزم قرار دادن مصنوعی و پروتز سینه خود را در زیر عضله سینه یا زیر بافت پستان. ایمپلنت معمولا با پر یا آب نمک یا ژل سیلیکون و لایه بیرونی است که جمع و جور ساخته شده از سیلیکون.

گزارش از NationMaster بهداشت آمار در لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی نشان می دهد که در استرالیا 66 نفر از هر 100,000 نفر را تحت نوعی عمل جراحی زیبایی را نشان می دهد محبوبیت رو به رشد جراحی های زیبایی. ممکن است که پس از ریختن برخی از وزن قابل توجهی شما احساس می کنید که سینه های خود را بیش از حد کوچک است. شما همچنین ممکن است تمایل به بزرگ کردن سینه به اصلاح تفاوت اندازه بین سینه خود را.

گرفتن حق جراح

نتایج خود را جراحی پستان ممکن است وابسته به خود را انتخاب جراح. اطمینان حاصل شود که خود را جراح گواهی شده توسط Australian Medical Council (AMC) و بهداشت استرالیا پزشک مقررات آژانس (AHPRA). علاوه بر این عضویت در جامعه استرالیا از جراحان پلاستیک و در سطح جهان مورد احترام سلطنتی استرالیا کالج جراحان (RACS) باید به شما اعتماد به نفس در مورد جراح مدارک حرفه ای و مهارت و همچنین به عنوان تجربه.

پستان بزرگ شدن روش

در این عملیات شما باید کارگردانی برای قرار دادن در فشرده سازی, جوراب ساق بلند طوری که لخته شدن خون رخ نمی دهد در وریدهای پا. متناوبا, جراح شما ممکن است انتخاب کردن برای تزریق شما با ضد لخته شدن دارو است. تمام مراحل انجام شده تحت بیهوشی عمومی ممکن است به طور میانگین در هر نقطه گذشته بین یک تا دو ساعت بسته به پیچیدگی پرونده شما.

چه اتفاقی می افتد پس از عمل جراحی?

جراح خود را به شما برخی از داروهای مسکن برای تسکین درد خود را هنگامی که خود را جراحی بیهوشی شروع به پوشیدن. برای 24 ساعت آینده پس از عمل جراحی توصیه می شود که شما دور ماندن از عامل هر نوع از ماشین آلات از جمله رانندگی به عنوان بیهوشی عمومی هنوز هم تاثیر خود را از استدلال و هماهنگی مهارت های خود را. بنابراین ضروری است که شما را قبل از ترتیبات مورد گرفته پس از عمل ،

این بسیار مهم است که شما را از نزدیک دنبال دستورالعمل داده شده به شما توسط جراح خود در مورد مراقبت از بخیه عمل جراحی سایت های زخم التیام یابد.

دوره نقاهت پس از عمل جراحی

شما ممکن است نیاز به برخی از دارو درد برای یک زن و شوهر از روز بعد از عمل جراحی. پس از عمل جراحی توصیه می شود که شما دور ماندن از هر گونه فعالیت های شدید جسمی به سرعت پیگیری روند شفا. جراح خود را به شما داده اند پس از عمل جراحی و دستورالعمل های قبل از ترک کلینیک که شما باید به دنبال نزدیک. در این راستا بهتر است آن را به کسی ماندن با شما حداقل برای چند روز اول بعد از عمل جراحی. همچنین شما می خواهد نیاز به ایجاد چند بازدیدکننده داشته است بازگشت به جراح برای نظارت بر.

چه هستند مزایای داشتن روش ؟

با توجه به جامعه استرالیا از جراحان پلاستیک به روش جراحی است که بالقوه از:

– بهبود سینه خود طرح.

– دادن سینه خود را متعادل ظاهر.

– اضافه کردن به پری یا نسبت سینه خود را.

– افزایش پستان خود را رخ.

افزایش خود را زنانه و زنانه شکل.

– تقویت اعتماد به نفس خود را و سطح اعتماد به نفس است.

– اصلاح منفی بدن تغییرات پس از کاهش وزن, بارداری و پرستاری است.

– اعطای شما بهتر شکل بدن که قادر به جا به انتخاب خود را از لباس.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *