[ad_1]

پاسخ دهندگان برای اولین بار وارد این خانه در ابتدا به دنبال به زودی پس از آن توسط متخصصین. ما را برداشت اعزام بیش از رادیو اسکنر و آمادگی ذهن ما و تجهیزات در تروما اتاق یک. این یکی در یک زمان طولانی بود که تعجب همه ما پس از این صحنه بود در عرض پنج دقیقه از استروژن ، 45 دقیقه گذشت قبل از تماس با آمد و به ما گفتن آنها ورودی.

آمبولانس کشیده تا به درب و او در آورده بود بر روی برانکارد. او SOA – smurfed در هنگام ورود و یا شاید باید بگویم cyanotic به خاطر purists که واقعا بدان معنی است که پوست او بیشتر نچسب سایه آبی. هیچ IV خط آغاز شده و تیم امداد و نجات شد کیسه به عنوان آنها با عجله او را به استروژن. 45 دقیقه در صحنه چهار امدادگران همراه او – تمرکز زمان در صحنه بوده و متمرکز بر CPR متناوب با تلاش ناموفق برای intubate.

قلب من افتاده به گلو من به عنوان برانکارد نورد بود به محل که در آن در کنار من ایستاده بود به انتظار تحت نعلبکی شکل سربار آزمون نور با IV کاتتر در دست و مایع آویزان آماده برای به دست آوردن یک خط آغاز شده است. با چهره خود را تا حدی پنهان توسط venti-ماسک این برهنه-chested مرد دروغ گفتن بر روی برانکارد بود تف تصویر از یک مرد من عمیقا برای مراقبت – در آن بود… ? هیچ وقت به مکث می دانم که فوری – سایر چیزهایی که در زمان اولویت و چهارم آغاز شد که ER doc سعی intubate این parameds نگه داشته تا CPR و تئاتر تبدیل به یک گردباد از سریع کار حرفه ای برخی از رسم خون برای آزمایشگاه گرفتن اشعه ایکس اتصال خطوط برای مانیتورینگ قلبی و غیره…

به سرعت من شد مشغول هل دادن دارو از طریق IV خط اتروپین bicarb epi ما زهکشی سبد خرید تصادف در جهت کوتاه بود و خانه استاد راهنما بی باک ، به عنوان من مکث بین هر دولت من قادر به دیدن این مرد بیشتر و مجزا و می دانم که او بود نه شخص من فکر کردم او می شود در نگاه اول اگر چه او مطمئنا می تواند شده اند این مرد برادر.

تمام تلاش ها برای intubate ناموفق بودند به عنوان داروهای ما دادن و تکان از ضفبرلترس بیمار را وارد کرده و به ما آموخته است که او در لیست انتظار برای یک قلب جدید. با غم و اندوه و بعد از یک ساعت تمام تلاش کردن در این ER ما می دانستیم که نام او خواهد بود که لیست این شب.

دکتر به نام کد. بیمار تلفظ شد. ما حذف نشانه هایی از مداخلات ما و او را ارائه. همسر خود را غصه دار. ER پزشک بازگشت به تماس خود را اتاق و پرسنل پرستاری آغاز شد کوه از وظایف و کارهای اداری که به دنبال ناموفق کد.

شریک زندگی من به تازگی گواهی شده برای ارگان برداشت و او اشاره کرد در گواهینامه رانندگی خود را که او موافقت کرده بود به عنوان یک کمک کننده و پس از ارائه همسر خود کمی از زمان به گریه ما تا به حال این کار از نزدیک شدن به این موضوع ، من به یاد داشته باشید, چگونه همسر خود را به کار گرفته و آن را – او یک قهرمان بود آن شب. ما به تماشای زمان و اجازه دهید او را می دانم هنگامی که ما باید برای شروع در آخرین. فوق العاده سپاهی او ترک ترک شوهرش در مراقبت از ما. آن خواهد بود که آخرین بار او را نگاه بر ویژگی های خود را به عنوان او به سوزانده شود.

“K” و من مطالعه کتابچه نزدیک مونتاژ تمام آیتم های لازم و شروع کردم. ما با هم کار کرده و با دقت جمع, برش و برش با ظرافت از بین بردن یکی از اولین و پس از آن دیگر که مطمئن شوید که برای دریافت به عنوان بسیاری عصب بینایی ممکن پین آن قفس نمونه و بسته آنها را به درستی. آن را بسیار احساس عاطفی اولین بار که شما در واقع انجام یک برداشت و به عنوان پرستاران علمی جالب تغییر روال نیز هست. “K” و من مانده در تجربه ما باقی مانده از تور ما وظیفه.

بود که اولین بار من در شرکت یک برداشت است. شده اند وجود دارد دیگران از آن شب اما مهم نیست که چگونه بسیاری از فرصت و شرایطی را من برای شرکت در یا انجام بیش از این دوره از من پرستاری حرفه ای هرگز فراموش نخواهم کرد آقای “س” و یا خود را شجاع ، من در سمت چپ پر از ترس هر بار که من فکر می کنم در مورد نقش آقای “س” ساخته شده است.

اگر من به نوشتن یک فیلم پرفروش و یا یک رمان پرفروش من هرگز به ترک یک معنی بیشتر سهم از آن آقای “س” و همه کسانی که مانند او خود را اهدا میکنند. مادر من تا به حال آب مروارید را از سنین پایین و کیفیت زندگی را تا حد زیادی بهبود یافته قادر بودن به لنز ایمپلنت. پدر من هنوز هم پرواز هواپیمای خصوصی خود در سن 82 به تازگی به حال یک کاشت لنز انجام می شود و گذشت خود را از FAA پرواز فیزیکی. من امیدوارم که آن را تسلی خانم “س” آن را به عنوان باید بدانید که او را شوهر داد و خود را به طوری که دیگران می تواند فعال منجر به زندگی بهتر. چه ظریف سهم می تواند هر یک از ما به امید ساخت ؟ من به یاد داشته باشید آقای “س” را با احترام و تکریم و هر یک بار در در حالی که صحبت می کنند بی سر و صدا و در حالی که لبخند گفتن او … آقای “س” شما یک جهنم از یک مرد. به نوعی من فکر می کنم او به نظر می رسد پایین و لبخند…

من امیدوارم که دفعه بعد شما تمدید گواهینامه رانندگی خود را و یا در غیر این صورت در سراسر این سوال که آیا یا نه شما می خواهم برای تبدیل شدن به یک تعیین شده اهدا کننده عضو شما را به یاد داشته باشید آقای “س” بیش از حد و همه از جریمه افراد مانند او و در نظر گرفتن چک کردن جعبه که می گوید: بله.

نوشته شده به من لبخند, به یاد آقای “س”

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.