[ad_1]

ایسنا/مازندران در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی با محتوای توهین و هتاکی یکی از مسافرین ورودی به کلاردشت به مردم مازندران، مردم این خطه خواهان مجازات این فرد خاطی شدند.

حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در گفت‌ و گو با ایسنا، با اشاره به انتشار کلیپی مبنی بر اهانت به مازندرانی ها که از سوی فردی غیر مازندرانی که در ویلای شخصی در کلاردشت حضور داشته است، اظهار کرد: پس از پخش این کلیپ غیراخلاقی، بلافاصله نیروی انتظامی ورود پیدا کرده و اقدامات گسترده ای را در جهت شناسایی این فرد در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه اطلاعات اولیه ما نشان می‌دهد که این فرد از استان خارج شده است، تصریح کرد: هرچند این فرد کلیپی در جهت عذرخواهی از مردم این استان به دلیل توهین و اهانت منتشر کرده است؛ اما همچنان تلاش‌ها برای دستگیری وی و تحویل به مقامات قضایی ادامه دارد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ادامه داد: به مردم اطمینان می دهیم که اقدامات را تا مرحله دستگیری این فرد انجام دهیم هر چند در پیگیری صورت گرفته از خانواده این فرد وی به دنبال معرفی خود به دستگاه قضایی است.

حسن نژاد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فرد در مدت زمان کمی ویدیو عذرخواهی را منتشر کرده، این امر نشان از این موضوع دارد که در ضبط ویدیو اول، در حالت عادی نبوده است اما به دلیل توهین به فرهنگ و شخصیت مردم  مازندران، با وی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.