[ad_1]

رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری سال 99 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال “جهش تولید”، تاکید کرد که به رغم تحریم‌های دشمنان و مشکلات ناشی از بیماری کرونا، امسال را باید همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند، با انجام اقدامات ویژه در همه بخش های تولیدی از جمله در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات، در عمل به سال جهش تولید تبدیل کنیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح 22 هزار هکتار شبکه‌های اصلی آبیاری و زهکشی تحت فشار فکه در شهرستان دهلران، اظهارداشت: همه مردم عزیز در سراسر ایران مخصوصاً مردم عزیز مرزبان ما در استان‌های مرزی و بخش های دولتی و خصوصی و نیروهای مسلح دست به دست هم خواهیم داد تا یک تحول و جهش بزرگ در تولید را در سال جاری در کشور رقم بزنیم.

رئیس جمهور تصریح کرد: دشمنان بدانند این ملت بزرگ و قدرتمند در برابر توطئه آنها تسلیم نمی‌شود و ایران و ایلام را روز به روز آبادتر خواهد کرد.

روحانی با اشاره به افتتاح 22 هزار هکتار شبکه‌های اصلی آبیاری و زهکشی تحت فشار فکه در شهرستان دهلران گفت: در سال 61 با آزادسازی این مناطق از دست صدامیان شاد شدیم و امروز شادی دوم ما با آباد شدن این اراضی برای بهره گیری مردم عزیز استان ایلام است.

رئیس جمهور با بیان اینکه برای این منطقه از آغاز دولت یازدهم سرمایه‌گذاری بزرگی انجام شد، گفت: از همه عزیزانی که در این مدت تلاش و کار کردند تا این شبکه آبیاری به ثمر برسد، متشکرم. این مناطق همانطور که اشاره شد مناطق رزم، جنگ و دفاع مقدس و متبرک به خون عزیزان ما، پاسداران، سربازان، ارتش و سپاه و عشایر و دلاوران ما است.

روحانی اظهارداشت: یکی از طرح‌هایی که همیشه از وزرای نیرو و کشاورزی پیگیر بودم، طرح گرمسیری بود و خیلی دلم می‌خواهد تا پایان امسال به اتمام برسد و این کار به ایثار و فداکاری همه کارگران، مهندسین و زحمات شماها نیاز دارد و ما هم از این طرح که کار بسیار ارزشمندی است، حمایت می‌کنیم.

رئیس جمهور کاهش آماری بیکاری در استان ایلام از 17.6 به 8.3 را بسیار خوشحال‌کننده و افتخار آمیز دانست و گفت: از همه مردم عزیز، باغداران و کشاورزان عزیز و همه مردمی که این بار را بر دوش دارند تا کشور را آباد و خودکفا کنند، تشکر می کنم.

روحانی مردم استان ایلام را مردمی دلاور، همیشه پای کار انقلاب و مرزداران بسیار وفادار برای ایران عزیز و جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: در طول 2 الی 3 ماه گذشته که می خواستم خدمت مردم استان ایلام شرفیاب بشویم در هر مقطعی و به دلیلی به تأخیر افتاد و امروز هم بخاطر ویروس کرونا و امیدواریم در فرصت آینده و در شرایط مناسب، خدمت مردم عزیز استان برسیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.