[ad_1]

پس از عمل جراحی و یا در حالی که درمان خاصی زخم پزشکان و جراحان باید کوک بیمار پوست یا بافت داخلی را با هم برای کمک به آنها را التیام بخشد. این فرایند شناخته شده به عنوان بخیه. در حالی که بخیه در لازم برای کمک به فرایند درمان بخیه اشتباهات می تواند تولید, عمیق, بد شکل زخم و عوارض دیگر.

بخیه اشتباهات

پس از یک عمل جراحی و یا درمان می, پزشکان ممکن است با استفاده از دو نوع مختلف از بخیه:

  • قابل جذب. این بخیه های داخلی بافت ها و اندام و توسط بدن جذب می شود در طول زمان است.
  • غیر قابل جذب. این بخیه خارجی زخم و همچنین جدی داخلی کاهش, مانند آسیب به قلب یا مثانه است. بدن باید دوباره باز به حذف این بخیه در تاریخ بعد.

بخیه ها یک جزء لازم برای فرایند درمان پس از یک آسیب جدی و یا یک عمل جراحی است. نامناسب بخیه می تواند منجر به عوارض جانبی جدی از جمله عفونت مجدد باز کردن زخم از دست دادن خون و سنگین زخم.

چگونه زخم های صورت

زخم درمان طبیعی واکنش به زخم و جراحت. اسکار تشکیل شده است که بدن تجارب طولانی مدت التهاب و تکثیر سلولهای فیبروبلاست و در نتیجه بیش از تولید کلاژن. زخم های متفاوت بسته به عوامل مختلف از جمله سن فرد مجروح نوع آسیب و محل بر روی بدن است. میزان آسیب اولیه است که معمولا شاخص چگونه گسترده اسکار خواهد بود.

غیر طبیعی و انواع اسکار

بسیاری از انواع مختلف غیر طبیعی زخم می تواند فرم پس از آسیب:

  • هیپرتروفیک. این زخم معمولا در فرم به عنوان قرمز مطرح توده در پوست است. آنها زمانی رخ می دهد که بدن overproduces کلاژن.
  • کلوئيد. این زخم ها شبیه به اسکارهای هیپرتروفیک اما در حال جدی تر چرا که آنها می توانند همچنان به رشد به بزرگی خوش خیم تومور. آنها را می توان ناشی از حوادث, جراحی, آکنه, سوراخ بدن یا حتی ممکن است شکل خود به خود در برخی از افراد است.
  • آتروفیک. این نوع از زخم به نظر می رسد که غرق چاله یا رفتگی در پوست است. آنها اغلب ناشی از آکنه بیماری هایی مانند آبله مرغان, حوادث و یا عمل جراحی.
  • علائم کشش. این را می توان هنگامی که پوست به سرعت در حال کشیده در دوران بارداری وزن قابل توجهی به دست آوردن یا از دست دادن جهش رشد و یا به عنوان پوست بهبود می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بخیه خطا و یا دیگر عوارض جراحی, بازدید سایت, پنسیلوانیا, فولاد خطا وکلای Lowenthal & آبرامز, P. C.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *