[ad_1]

ایسنا/سیستان و بلوچستان بخشدار مرکزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: بسیاری از خانوارهای ساکن روستائی و عشایری با مشکلات فراوانی در حوزه تامین آب شرب مواجه اند.

عیدمحمد قلندرزهی در گفت و گو با ایسنا افزود: هم اینک گزارش کم آبی و بی آبی افزون بر ۱۰۰ روستای بخش مرکزی خاش را از سوی شوراها و دهیاران دریافت کرده ایم که این امر از وضعیت دشوار تامین آب شرب مردم روستائی حکایت دارد. 

وی اظهار داشت: برای حل مشکلات این حوزه به نگاهی ملی نیاز داریم و باید اعتبارات کلانی به بخش آب تزریق شود تا در فصل گرمای تابستان بخش بزرگی از مشکلات مردم روستائی و عشایری رفع گردد.

قلندرزهی بیان کرد: افزون بر 80 درصد از مردم روستائی در بخش مرکزی خاش با مشکلات کم آبی و بی آبی دست و پنجه نرم می کنند و در بسیاری از روستا ها در فاصله زمانی 40 و 50 روزه آبرسانی به صورت سیار و با تانکر انجام می شود که با توجه به فرسودگی ناوگان حمل و نقل و نبود امکانات خودرویی بایستی برای حل این معضل هر چه سریعتر چاره اندیشی شود.

وی گفت: در مباحث دیگر نیز مشکلاتی وجود که امیدواریم با نگاه بلند دولت و حمایت های استانداری سیستان و بلوچستان شاهد ارائه خدمات شایسته به مردم باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *