[ad_1]

تسمه سفت هستند با توجه به محدودیت های بودجه و درمانگاه و بیمارستان و مطب خود احساس فشار در درون ما جاری اقتصادی دولت است. بیمه و به طور کلی هزینه های بهداشت و درمان در حال افزایش و تجهیزات پزشکی و لوازم قطعا از این قاعده مستثنی نیست. بله این یک پارادوکس وجود دارد و به ظاهر نیست بسیاری از راه حل های عملی را مگر اینکه برخی از افراد بسیار ثروتمند دهنده اتفاق می افتد به طور ناگهانی باز کردن رشته کیف پول!

آن ممکن است بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به تجهیز خود را با آخرین دستگاه های پزشکی. آنها هنوز هم تمایل به بهترین شکل ممکن مراقبان که آنها می تواند خود شهرت و جایگاه در جامعه پزشکی به آن بستگی دارد. اما آنها به سادگی قادر به تحمل جدیدترین state-of-the-art دستگاه نظارت IV لوازم پمپ های تزریق و یا دیگر تجهیزات لازم برای انجام توابع اساسی.

خوب قلب را به دلیل وجود دارد در واقع یک راه حل! چیزی است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انجام شده است با افزایش فرکانس از اواخر: خرید استفاده می شود و یا مرمت تجهیزات پزشکی.

در واقع تفاوت های جدید و مورد استفاده در جهان از تجهیزات پزشکی می تواند بسیار عمیقی در زمان. به عنوان مثال استفاده می شود باکستر, سیگما یا Alaris Medsystem سوم تزریق پمپ سیستم می توان برای 30-, 40-, و یا گاهی اوقات بیش از 50 درصد کمتر از قیمت “جدید است.”

ننگ و کلیشه

برخی از انقباض غیر ارادی ماهیچه در ذکر چیزی است که “استفاده می شود” و یا “متعلق به قبل از.” این که آیا آن را در چشم خریدار یا فروشنده بیمار یا مراقب وجود دارد این است که اغلب یک ارتباط منفی متصل به این شرایط. و گاهی اوقات که نگرش موجه است. قطعا وجود دارد موارد که در آن یک مورد را “لغزش بین ترک ها” و استاندارد را برآورده نمی. همچنین همیشه وجود خواهد داشت ناگوار کاراکتر در هر کسب و کار و یا راه رفتن از زندگی که برای ماده-که “تاریخ بازی” فقط برای سود در نتیجه اجتناب از هر گونه قوانین و مقررات و یا استاندارد و یا نگرانی برای خوب بودن یک بیمار است. فقط تعداد کمی از این نوع می توانید انجام دهید آسیب شدید به شهرت در همه طرف از عرضه های پزشکی و کسب و کار.

علاوه بر این قابلیت تبدیل به یک نگرانی برای کسانی که شک و تردید در مورد مرمت تجهیزات پزشکی عنوان می کند این سوال که ممکن است استفاده بیش از حد توسط صاحبان قبلی.

بازرسی و مقررات و OEM

از آنجا بوده است هجوم خریداران و فروشندگان ورود تجهیزات پزشکی مورد استفاده در بازار در سال های اخیر لازم است به شکل یک سازمان برای ایجاد برخی از اخلاق و نظارت در این بخش کسب و کار به طور فزاینده ای محبوب. از این رو انجمن بین المللی تجهیزات پزشکی Remarketers و کنندگان (IAMERS) ایجاد شده است.

علاوه بر این وجود دارد نیاز است که به شدت توصیه می شود برای شرکت هایی که فروش مرمت تجهیزات پزشکی. FDA توصیه های خاص است که فروشنده از تجهیزات پزشکی استفاده می شود باید برای پیوستن به. فروشنده باید به وضوح شناسایی کسانی که مسئول تمیز کردن ضد عفونی و استریل تجهیزات و مطمئن شوید این عمل به استانداردهای. Association for The Advancement of Medical Instrumentation (AAMI) طول می کشد بخشی در این فرایند و نیز هدایت فروشندگان برای برچسب زدن به تجهیزات مناسب است.

FDA و ایدونا همچنین توصیه می کنند که تولید کننده تجهیزات اصلی (نصب شده) گواهی مرمت دستگاه های پزشکی, و آن را مطابق تمام ایمنی و کارایی و کیفیت مورد نیاز است. این یک گارانتی ذهن شما اما یک پیشنهاد قوی به نصب شده است که آنها رفتار اخلاقی شیوه های کسب و کار در این زمینه است. بسیار مهم است که مطمئن شوید که هر گونه قطعات یدکی آمده از این نصب شده و نه از هر منبع دیگر.

بیایید دوباره این اصطلاح “توصیه می شود.” شرکت هایی که فروش مرمت و یا متعلق به قبل از تجهیزات پزشکی لازم نیست به ثبت نام با FDA. اگر چه وجود دارد قطعا استاندارد است که این شرکت ها به شدت خواست به دیدار با مشخصات فنی آنها مورد تایید FDA.

بنابراین بسیار مهم است که هر نهاد با توجه به خرید متعلق به قبل از مرمت دوباره مشغول به کار مجدد مشروط و یا استفاده از کلمات مختلف; همان تعریف در بیشتر قسمت ها) تجهیزات پزشکی و مطمئن شوید که فروشنده قابل اعتماد و دارای سابقه خوب و شهرت. آن را قطعا ارزش این علت سعی و کوشش.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.