[ad_1]

ایسنا/خوزستان باشگاه استقلال خوزستان برای هدایت تیم فوتبال خود در لیگ دسته یک کشور منتظر پاسخ فراز کمالوند است.

استقلال خوزستان در لیگ دسته یک کشور با فراز و نشیب بسیار کار کرد و پس از عدم نتیجه گیری با مجید باقری نیا و سهراب بختیاری زاده، هدایت تیم برای جدایی از قعر جدول رده‌بندی به امیر خلیفه اصل، دستیار این دو مربی سپرده شد.

به گزارش ایسنا، خلیفه اصل نیز با تغییر در شرایط روحی و فنی تیم، توانست استقلال خوزستان که در آستانه سقوط به لیگ دو قرار داشت را نجات دهد و این تیم آن چنان متحول شد که با کسب چندین برد متوالی مجددا بر سر زبان ها افتاد و در نهایت نیز استقلالی ها با جدایی از قعر جدول و قرار گرفتن در رده نهم، به کار خود در لیگ یک پایان دادند.

در حالی که پس از موفقیت استقلال خوزستان با خلیفه اصل، هواداران این تیم منتظر ادامه همکاری با این مربی برای فصل آینده در لیگ یک بودند، باشگاه با فراز کمالوند وارد مذاکره شد و گفته می شود که تقریبا توافقات اولیه نیز انجام شده و حالا این باشگاه منتظر پاسخ نهایی کمالوند است. کمالوند سابقه کار در تیم صنعت نفت آبادان را نیز در کارنامه دارد. او در لیگ نوزدهم در مقطعی هدایت پارس جنوبی را برعهده داشت که به دلیل مشکلات مالی این تیم، از جمع جمی ها جدا شد. کمالوند همچنین در مقطعی هدایت تیم دسته یکی اکسین البرز را برعهده داشت و در حالی که همگان منتظر صعود این تیم کهکشانی به لیگ برتر بودند، این اتفاق نیفتاد. 

باشگاه استقلال خوزستان در فصل گذشته لیگ یک موفق شد با بازگشت مجدد فاضل بختیاری در راس باشگاه، ۲۰ میلیارد تومان از بدهی های انباشت شده خود را طی سال های حضور در لیگ برتر پرداخت کند و خلیفه اصل و شاگردانش نیز در چنین شرایطی دست به انجام کار بزرگ و حفظ تیم در لیگ یک زدند. اکنون نیز که بحث حضور کمالوند در استقلال خوزستان جدی شده است، پیشکسوتان فوتبال خوزستان از این رویکرد که از مربیان بومی در شرایط سخت مالی یک باشگاه استفاده می شود و با بهبود این وضعیت، مربیان استان جای خود را به مربیان غیربومی می دهند، بسیار گله مند هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *