باسکول ترازوی دیجیتالی صنعتی باشگاهی یا داروخانه ای مدل جدید از گروه وزن تنها بدونه قابلیت اندازه گیری قد، عرضه شده در سنجش دقیق کسری، با مشخصات ذیل معرفی شده و به فروش می رسد. خرید و فروش انواع باسکول باشگاهی سکه ای و بدونه سکه، ریموت کنترل دار و بدونه آن، از طریق وب سایت کسری میسر می باشد. جدیدترین و شیک ترین باسکول یا ترازو های باشگاهی با فناوری روز دیجیتال در دو نوع قدسنج و وزن، سکه ای یا غیر سکه ای با قابلیت نصب پرینتر در وب سایت کسری به فروش می رسد. پس از نیاز سنجی و تشخیص بهترین مدل اجرا و پیاده سازی باسکول توزین ۶۰ تنی، توسط مشاوران و در برخی موارد با توجه به در خواست مشتری، نصب باسکول به صورت برجسته یا داخل گود اجرا می گردد. خدمات پس از فروش دستگاه نیز در سراسر کشور ارائه می گردد . مهندسان ما با دانش و مهارت چندین و چند ساله با صرف کمترین هزینه بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهند . توزین سرویس نمایندگی رسمی فروش و تعمیر باسکول نفرکش دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش باسکول ارائه می دهد .

های سنگین و کفی در ایران است.
در ابتدای تولید باسکول باشگاهی توان اندازه گیری این محصولات 180 الی 200 کیلوگرم در نظر گرفته شده بود ولی امروزه با در نظر گرفتن افرادی که دارای اضافه وزن هستند قدرت تحمل وزن ترازوی باشگاهی به 300 کیلوگرم افزایش پیدا کرده است ولیکن قرار دادن وزنی بیش از حد توان دستگاه موجب آسیب رسیدن به سنسور وزن کشی خواهد شد و خسارت های مالی را برای مصرف کننده به همراه خواهد داشت . در صورت ایجاد هر یک از این موارد می توانید به نمایندگی تعمیر باسکول باشگاهی مراجعه نمایید . تعمیر باسکول باشگاهی یکی از نیازهایی است که با گذشت زمان برای افرادی که در باشگاه های ورزشی از باسکول باشگاهی استفاده می کنند ایجاد خواهد شد . باسکول باشگاهی مدل HBMI ساخت کشور ایران بوده و علاوه بر قابلیت وزن کشی قابلیت سنجش قد را نیز دارا می باشد و میزان کمبود و اضافه وزن را اعلام می نماید . باسکول 60 تن – باسکول 60 تن جاده ای تریلی کش، در دسته باسکول های سنگین و کفی در ایران است. شرکت ما با بهرهگیری از دانش روز دنیا، دانش مهندسی، سرمایه انسانی و پرسنل مجرب بعنوان بهترین تولیدکننده باسکول در کشور عزیزمان ایران شناخته میشود.

مدل با سکه و بدونه سکه تولید میشود. دستگاه معرفی شده را می توانید در دو حالت سکه خاموش و روشن قرار دهید . دقت ترازوی بدون سکه 20 گرم و سکه ای 50 گرم هست. کامیونها و تریلر ها به طروق مختلف با بار و بدون بار روی این ترازو باسکول های دیجیتال جاده ای می روند تا وزن بار محصولاتی که توسط آنها حمل می شوند، مشخص شود. همانطور که مستحضر هستید انسانها در طی زمان و تاریخ، میل به دانستن وزن اشیاء مختلف را پیدا کردند که در نتیجه ترازو باسکول های مکانیکی و قپانی تولید و اختراغ شد و کم کم با بروز شدن علم بشر، دستگاه های توزین دیجیتال پا به عرصه حیات صنعتی و غیر صنعتی خود گذاشتند. امروزه در دنیای فضای مجازی و دیجیتالی، تحرک بشر نسبت به قدیم که عصر صنعتی نامیده می شد، کمتر شده است و چاقی افراد و بیماری های مختلف ناشی از عدم تحرک، بیشتر به چشم می خورد. در همان زمان قدیم، بشر میل به دانستن وزن و سپس قد خود را نیز پیدا کرد و دستگاههایی متناسب با وزن و قد تولید کرد.

ترازو و باسکول به انگلیسی همچنین برای باسکول هایی که قابلت جابه جایی آن ها سخت یا غیر ممکن است، به دلیل بر هم خوردن تراز سیستم، بهتر است از مدل سیار که قابل جا به جایی میباشد استفاده کرد. از معایب این روش می توان به حساس بودن در برابر درجه حرارت محیط اشاره کرد. لودسل های مورد استفاده در باسکول های باسکول سازان کلی و یا زمیک می باشد که در صورت درخواست مشتری می توان از لودسل های آلمانی استفاده نمود. گروهی پر فروش از ترازوی دیجیتال است که در فروشگاه ها مورد استفاده می گردد که تمرکز اکثر تولید کننده گان به دلیل حجم بالایی از فروش بر روی این ترازو قرار گرفته است ، ترازوی فروشگاهی دارای تنوع بالایی است که پیشرفته ترین این ترازو ها ، ترازوی لیبل پرینتر است که همراه با تولید بارکد واقعی امکان هماهنگ شدن با صندوق فروشگاهی را آسان نموده است . کم یا زیاد کشیدن وزن: برای مثال شما یک وزنه 10 کیلویی قرار داده اید دستگاه وزن آن را 8 کیلو نمایش میدهد یا برعکس که در این شرایط مشکل از نمایشگر یا لودسل می باشد نمایشگر قابلیت تعمیر دارد ولی لودسل را در شرایطی که ضربه خوردگی باعث این اختلال نشده باشد میتوان با کالیبره کردن تنظیم میکند.

باسکول حکیمیه
هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با باسکول قدیمی وب سایت خود باشید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *