[ad_1]

لیفت صورت فنی شناخته شده به عنوان لیفتینگ یک روش جراحی استفاده می شود برای کاهش چین و چروک صورت, از بین بردن tattletale نشانه هایی از پیری و بهبود ظاهر کلی صورت و فک منطقه است. این روش شامل برداشتن پوست اضافی از گونه و چانه و گردن مجاورت و صاف کردن آنچه که در پشت سمت چپ در حالی که در همان زمان سفت کردن بافت زیر. در واقع هر دو مردان و زنان می تواند تحت جراحی کشیدن صورت یا برای زیبایی و یا دلایل لوازم آرایشی و بهداشتی و یا حتی برای اهداف ترمیمی.

وجود روش های مختلف برای انجام یک جراحی کشیدن صورت جراحی است. روش سنتی انجام یک جراحی کشیدن صورت مستلزم ساخت یک برش است که به پیروی از خط; ابتدا در معبد و جریان پایین و اطراف آن را به عنوان منحنی پشت گوش و زیر و پشت تا دیگر گوش و خم که در اطراف یک و بازگشت به مو. در مورد خط فک خود را نیز تضعیف شده و سپس برش را به زیر چانه برای اصلاح این موضوع است. بعد از اتمام برش پوست برداشته است به عقب کشیده و زیاده روی پوست است که در حال حاضر با هم تداخل دارند کمرنگ دور. پس از آن بیش از حد چربی است جدا و حذف بافت های عضلانی در حال تنگ تر و پوست دوباره دوخته شده که در آن با برش در اصل ساخته شده است. این انجام شده است با استفاده از بخیه یا گیره های فلزی در موارد استثنایی. پس از عمل جراحی سنتی انتظار بستری در بیمارستان برای حداقل یک روز. سوراخ کلید عمل جراحی مستلزم ساخت کوچکتر برش در پوست و پس از آن یک عامل ابزار به نام آندوسکوپ (یک قابلیت خمیدگی لوله کوچک با نور و دوربین در پایان) است که از طریق این برش. از طریق دوربین جراح و سپس قادر به مشاهده عملیات بر روی یک مانیتور. این روش نتایج جستجو برای کوچکتر زخم که ناشی از روش های سنتی. دیگر روش جراحی است که حداقل دسترسی جمجمه تعلیق (مکینتاش); آن شامل حتی کوچکتر برش از سنتی به روش جراحی. این کاهش در معبد و در مقابل گوش و به دنبال دائمی re-دوخت. وجود دارد روش های دیگر مانند پیشانی, لیفت گردن, شیمیایی, پوست, پرکننده های پوستی است که لازم است برای رسیدن به بهترین نتایج.

یک جراحی کشیدن صورت است که یک ابزار کارآمد برای بهبود خود را به نظر می رسد و افزایش اعتماد به نفس, اما نه برای هر کس. یک فرد که پوست هنوز هم انعطاف پذیر است و در سلامت خوب به عالی ترین نتایج. برخی از مردم ممکن است رسیدن به خواسته های خود را با کمتر از روش های تهاجمی مانند لایه برداری شیمیایی. افراد دیگر ممکن است انتخاب کردن به ترکیب لیفتینگ صورت با پیشانی یا گردن بلند است. افرادی که درک هر دو وعده از یک جراحی کشیدن صورت عمل جراحی و عوارض جانبی آن تمایل به بیشتر راضی با نتایج خود را.

به اندازه کافی آماده شدن برای facelifts شما می توانید نگه دارید مسالمت آمیز و مناسب در قبل ، حین و پس از عمل جراحی. آماده سازی شروع می شود در خود را قبل از عمل جراحی ، اساسا 14 روز قبل از عمل جراحی یک زمان کلیدی برای کاملا سیگار نیز قطع برخی داروها و شروع به زیر جراح قبل از جراحی دستورات. گرفتن مجموعه ای برای بهبودی توسط روانی آماده برای کردن زمان و ضروری مقررات مانند حمل و نقل و پس از مراقبت است نیز بسیار مهم برای موفق, جراحی زیبایی و جراحی است. پس از عمل جراحی پیدا کردن آنچه که انتظار می رود وجود دارد از جمله طول recuperating زمان و جزئیات دیگر از کشیدن بازیابی. شما همچنین ممکن است پرس و جو در مورد کشیدن نتایج از جمله آنچه که نتایج دراز مدت شما می تواند در پیش بینی نحوه رسیدگی شما excitations و چه درمان ممکن است لازم باشد برای حفظ ظاهر خود را.

روش های جایگزین برای جراحی کشیدن ادامه به رشد امروز است. این گزینه ها ممکن است شامل میکرو-زمان جراحی کشیدن صورت با لیزر, جراحی کشیدن صورت و درمان های طبیعی است که شرکت و تن پوست است. خواندن در مورد جوانب مثبت و منفی از این جایگزین غیر جراحی کمک خواهد کرد که شما را تا ذهن خود را که آیا برای یک عمل جراحی لیفتینگ صورت یا نه. یک چهره به چهره و مشاوره با جراح خود را نیز می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا یکی از این گزینه برای کشیدن جراحی می تواند کمک به شما در تحقق بخشیدن به نگاه مورد نظر شما و یا اگر جراحی بهترین گزینه برای شما است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.