[ad_1]

سینه می تواند به افزایش یک زن شکل و ابعاد و او احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد او به طور کلی ظاهر فیزیکی. اگر شما با توجه به داشتن بزرگ کردن سینه وجود دارد گزینه های مهم شما را که یک تفاوت بزرگ را در خود رضایت کلی از نتایج نهایی است. هنگامی که شما تصمیم گرفته اند به ایمپلنت قرار می گیرد سوال بعدی این است که “چقدر بزرگ است ؟” و آیا شما انتخاب کردن برای سیلیکون یا سالین ایمپلنت? بیش از حد کوچک است و ممکن است شما با نتایج راضی بیش از حد بزرگ وجود دارد و می تواند عوارض است که در نتیجه شما در نهایت به دنبال بزرگ کردن سینه عمل جراحی مجدد.

سینه تجدید نظر است که معمولا ترکیبی از برداشتن ایمپلنت سینه که بیش از حد بزرگ هستند و جایگزین کردن آنها را با کوچکتر و سپس انجام یک بالابر برای مقابله با پوست کشیده. به عنوان یک جراح پلاستیک, من اغلب انجام سینه تجدید نظر در ریزه اندام زنان که نمی دانستم به اندازه آنها انتخاب شده بود بیش از حد بزرگ (فکر می کنم Montag هایدی). در بسیاری از موارد جراح زیبایی که قرار داده شده اصلی ایمپلنت را هشدار نمی دهند او از عوارض او را به احتمال زیاد با او انتخاب شده است. من بیشتر ببینید این مشکل با زنانی که انتخاب سالین ایمپلنت های پستان. زنانی که انتخاب سالین ایمپلنت است که بیش از حد بزرگ برای قاب به زودی متوجه آنها ناراحت کننده و نگاه بیش از حد بزرگ است. بسیاری از بار اصلی تقویت شد انجام شده توسط یک “تخفیف” جراح زیبایی به جای هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک.

در اینجا پنج نکته اصلی برای درک در مورد انتخاب بزرگ ایمپلنت سینه به خصوص اگر شما یک ریزه اندام زن:

1. بزرگ ایمپلنت نگاه نامتناسب و بیمار نگاه نامتعادل.

2. بزرگ ایمپلنت در زنان آنها را نگاه چربی در لباس های خود را و سنگین است.

3. بزرگ سالین ایمپلنت ایجاد اتصالات از پوست و بیشتر چین و چروک و ناهمواری.

4. بزرگ سالین ایمپلنت باعث بیشتر مخالفت ایمپلنت اضافه کاری و در نتیجه بیشتر تضعیف شده است.

5. بزرگ سالین ایمپلنت چرا که آنها باعث نازک شدن پوست و احساس می کنم مثل یک آب ،

درست است که برخی از این تغییرات می تواند اتفاق می افتد با سیلیکون ایمپلنت سینه از معادل اندازه آنها بیشتر با تلفظ سالین ایمپلنت های پستان.

برای حل این موضوع و ایجاد یک نگاه متعادل برای هر یک از این زنان من حذف بزرگتر ایمپلنت جایگزین آنها را با اندازه مناسب سیلیکون ایمپلنت سینه و سپس طراحی بالابر بیش از این ایمپلنت. همانطور که من نوشته ام قبل از اینکه شما می توانید اولیه نشانه های قبل از عمل جراحی اما اثبات واقعی است که در اتاق عمل. با جدید ایمپلنت در محل موقت بخیه قرار داده شده در خارج از پوست بدون هیچ گونه برش و سینه خیاط یش به شکل مناسب. این فرایند ممکن است چند تلاش می کند تا زمانی که ما قادر به دستیابی به شکل ایده آل. که در آن نقطه از پوست اضافی برداشته می شود و سینه محکم است و برداشته.

سینه تجدید نظر هستند و هرگز یک عملیات آسان اما آنها بسیار رضایت بخش برای هر دو بیمار و پزشک است. تفاوت در راحتی و زیبایی شناسی و اعتماد به نفس شگفت انگیز هستند. هر بیمار که من تبدیل شده از سالين به سیلیکون ایمپلنت در نظر است چقدر بهتر احساس می کنند. متوسط پروتز سینه باید گذشته 20 تا 30 سال است اما اگر شما یک نتیجه است که شما خوشحال هستند با هیچ دلیلی وجود ندارد به صبر طولانی که آن را تغییر دهید.

البته بهترین گزینه خواهد شده اند به انتخاب اندازه مناسب پروتز سینه از همان ابتدا. این است که چرا در مفاهیم پیشرفته در جراحی پلاستیک از ساکرامنتو من بحث در مورد حرکت نزولی از انتخاب ایمپلنت سینه که بیش از حد بزرگ در وهله اول و در برخی از موارد من حاضر به جای ایمپلنت که من می دانم بیمار خواهد بود ناراضی حتی اگر او آنها را می خواهد. با این رویکرد من به ندرت به حذف ایمپلنت که من قرار داده شده و بیماران من خوشحال با نتایج خود را.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.