[ad_1]

الزامات قانونی مانند کمیسیون مشترک و اداره ايمنی و بهداشت شغلی نیاز به ایمنی و بازرسی های انجام شده در فواصل منظم برای اطمینان از ایمنی بیمار. پرستار عمل عمل نیز نیاز به پرستاران با خیال راحت عمل تمام تجهیزات و با استفاده از دستگاه های پزشکی به درستی در مراقبت از بیمار است. هنگامی که تجهیزات جدید معرفی شده است به مراقبت از بیمار منطقه تایید صلاحیت انجام می شود باید از مسئول و کارکنان خواهد شد که با استفاده از تجهیزات. این صلاحیت تأیید است که به طور معمول نگهداری در فایل پرسنل کارمند به عنوان مرجع در آینده اگر لازم است.

پرستاران در حال تدریس در برخی از زمان در طول آموزش های خود را برای همیشه در کابل های الکتریکی از تمام تجهیزات به دلیل یک چیز ساییده بند ناف است که بالقوه خطر آتش سوزی. این باقی می ماند درست باشد. درجه حرارت از راه حل های مورد استفاده در گرمایش و خنک کننده پد و یا پتو نیز ممکن است ایجاد خطر آسیب به بیمار اگر مایع خیلی داغ یا خیلی سرد. سوختگی ناشی از نامناسب تنظیم حرارت در ارتباط با انواع مراقبت از بیمار درمان دستگاه. به عنوان دیوانه به عنوان آن ممکن است صدای ساده و غیر تهاجمی کاف فشار خون باعث آسیب به بیمار. دستگاه باد شدید فشارهای متناوب در طول یک دوره از زمان است که در نهایت باعث آسیب عصب دائم به بیمار بازو و در نتیجه چیتی ، یک لیست از تجهیزات اغلب درگیر در مراقبت از بیمار مسائل شامل, اما نه محدود به موارد زیر است: حجمی پمپ های تزریق بیمار کنترل ضد درد, پمپ, تست قند خون, دستگاه های سرمایشی پد خنک کننده/گرم پتو غیر تهاجمی فشار خون کافهای سرسوزن بینی لوله پا immobilizers بیمار آسانسور و فشار مثبت مداوم ماشین آلات. آسیب افشای تاندون آشیل از یک فرد مسن منجر به از پا در اندازد. پوست بیمار را چک بود به صورت منظم و به عنوان دستور پزشک برای شکست.

Cyber خطر

به نظر می رسد آشکار است که بازرسی تجهیزات و / یا دستگاه های پزشکی در دوره ای در فواصل منظم است که یک بیمار با موضوع ایمنی. بازرسی و یا ارزیابی عملکرد مناسب تجهیزات پزشکی باید اضافه توجه در زمان و یا بلافاصله پس از پاسخ سریع رویداد. ما در یک جهان که در آن شگفت انگیز تکنولوژی سایبر وجود دارد بنابراین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید در حال حاضر امکان در نظر بگیرید که تجهیزات فنی ممکن است malfunctioned که ممکن است نشات گرفته از یک cyber منبع. این امکان را هرگز در نظر گرفته شده است قبل از. نرم بهداشت و درمان آن را در سال 2016 منتشر شده توسط موسسه زیرساخت های حیاتی توصیف چگونه دستگاه های که در حال دندان آبی را فعال کنید و دسترسی به اینترنت مانند خودکار کاشت cardioverter-ضفبرلترس و ضربان ساز قلب بیمار کنترل دردی پمپ و پمپ انسولین در معرض خطر هک شدن و یا برنامه ریزی.

اقدام:

1. بود بیش از حد هوشیار و باز به امکانات از عوامل مؤثر در نظر گرفته هرگز قبل از.

2. انجام یک نظرسنجی از تجهیزات در اتاق در زمان این رویداد و بازرسی آن را به دقت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از پاسخ سریع و یا یک کد وضعیت است. اگر در شک و تجهیزات را از گردش خون; ارسال آن به مهندسی پزشکی برای بازرسی و ثبت عمل خود را در یک حادثه گزارش وقوع گزارش یا یک واريانس گزارش (هر موسسه شما ممکن است تماس, فرم). اجازه دهید حرفه ای آموزش دیده در مهندسی پزشکی تعیین زمانی که برای بازگشت به تجهیزات از نگرانی به در دسترس موجودی.

3. بررسی دو دارو نرخ های برنامه ریزی شده در تزریق پمپ. گاهی اوقات برنامه نویسی درست نیست و حدس می زنم که در حال رفتن به پاسخگو? درست است که شما! بررسی دو پمپ با محاسبه ریاضی خود را.

4. رکورد دمای هوا در هر گونه تجهیزات یا دستگاه را نشان می دهد که درجه حرارت. به عنوان مثال: مایع پتو پتو/پد بخار گرمایش/سرمایش پتو تخت پتو و غیره. هنگامی که درجه حرارت ثبت شده است که رکورد پزشکی منتقل می کند که ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بود و توجه به جزئیات است که شما پشتیبانی صلاحيت بالينی باید آن را زیر سوال برد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *