[ad_1]

امانوئل پاکسازی می گوید ایران آزاد است در یک پژوهشگر زندانی در کشور, پس از فرانسه بنا به گزارش منتشر شده ایران با خطر استرداد به آمریکا ،

پاکسازی گفت: او “خوشحال به اعلام انتشار رولاند Marchal زندانی در ایران از ژوئن 2019” و خواست مقامات ایرانی بلافاصله نیز رایگان همکار پژوهشگر فریبا Adelkhah فرانسه دفتر ریاست جمهوری گفت.

فرانسه برای ماه خواستار آن شدند که ایران انتشار Adelkhah و همکار Marchal که بازداشت شدند در سال گذشته متهم به توطئه علیه امنیت ملی. آزمایشی خود را آغاز کرد و در اوایل ماه مارس.

فریبا Adelkhah.فریبا Adelkhah. عکس: توماس می رسند/علوم ا/خبرگزاری گتی ایماژ

Adelkhah شهروند هر دو کشور ایران و فرانسه اما تهران نمی شناسند دو ملیت.

ایران در ماه های اخیر انجام شده و نیز تبادل زندانیان با آمریکا استرالیا و آلمان.

Marchal شد و با توجه به رسیدن در فرانسه بعد از آن در روز شنبه با توجه به پاکسازی ،

قوه قضائیه ایران را در خبرگزاری Mizan آنلاین گزارش ایران زندانی جلال Rohollahnejad شده بود آزاد فرانسه در روز جمعه. تلویزیون دولتی ایران نشان داد که تصاویری از او را بغل کردن و یا اعضای خانواده خود را در طول عاطفی مراسم در تهران.

Rohollahnejad “یک ایرانی مهندس زندانی برای بیش از یک سال در زندان و متهم به دور زدن آمریکا تحریم ها علیه ایران گرفته شده بودند امروز” Mizan گفت.

فرانسه دادگاه رسیدگی به حال در 11 مارس تایید درخواست برای استرداد Rohollahnejad به ما “اما دولت فرانسه آزاد او تغییر این تصمیم” به آن اضافه شده است.

“با توجه به همکاری [Iranian] سیستم قضایی قصد به آزادی یک زندانی از طریق کاهش محکومیت دولت فرانسه” آزاد ايران مهندس در یک “عمل متقابل همکاری” با توجه به گزارش.

Adelkhah, 60, یک جامعه شناس و متخصص در اسلام, چهره اتهام “تبلیغ علیه نظام” و “تبانی برای ارتکاب اعمال علیه امنیت ملی” به گفته محققان’ وکیل سعید دهقان.

Marchal, 64, یک متخصص در شرق آفریقا است که متهم از همان امنیت ملی شارژ وکیل گفت.

خود را در پاریس بر اساس گروه پشتیبانی و وزارت خارجه فرانسه به حال صدا زنگ بیش از سلامت زندانیان – Adelkhah رفت و در اعتصاب غذا به مدت 49 روز و Marchal سلامت گفته می شود رو به وخامت است.

گروه پشتیبانی بارها گفت هر دو بی گناه هستند.

“ما خوش آمدید با امداد ورود رولاند Marchal در پاریس پس از نزدیک به نه ماه از بازداشت خودسرانه در شرایط بسیار دشوار است اما تنها نیمی از این مسیر گرفته شده است” گفت: Jean-Francois Bayart عضو کمیته و یک استاد در ژنو بر اساس تحصیلات تکمیلی موسسه بین المللی مطالعات و توسعه.

او گفت: “مبارزه ادامه دارد” به امن Adelkhah انتشار.

اضافه کردن به نگرانی برای رفاه زندانیان ایران ضربههای coronavirus همه گیر پس از ایتالیا و چین در این مقام تعداد مرگ و میر.

ایران گفت: 123 بیشتر مردم مرده بود از coronavirus, افزایش رسمی این کشور تلفات به 1,556.

جلوتر از ایران جشن سال نو ایرانی شروع روز جمعه مقامات را منتشر کرده اند یک شماره بین المللی با زندانیان.

نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید آزاد شد در روز پنج شنبه. او تحویل داده شد در شمال شرقی ایران در شهر مشهد به یک تیم از سوئیس که نشان دهنده منافع آمریکا را در صورت عدم وجود روابط دیپلماتیک و پرواز به تهران به وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت.

ایران این هفته نیز آزاد به طور موقت آزاد نازنین Zaghari-Ratcliffe, یک انگلیسی-ایرانی در تیم ملی کار می کرد که برای Thomson Reuters Foundation, رسانه سازمان بشردوستانه بازو.

ایران هنوز هم که ما شهروندان سیامک نمازی – که به اعدام محکوم شده به اتهام که شامل جاسوسی و همکاری با دولت آمریکا – پدرش Baquer و محیط زیست کارشناس مراد Tahbaz.

جمهوری اسلامی در ماه دسامبر آزاد Xiyue وانگ ایالات متحده دانشگاهی در ازای دانشمند مسعود سلیمانی و گفت: آن را باز کنید به بیشتر معاوضه.

.

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *