[ad_1]

در نظر گرفتن بدن خود را یک خودرو با یک عابر پیاده و حمل و نقل واحد. پاهای خود را در حال چرخ های خود را از مواد غذایی خود را, بنزین, اسکلت خود را در شاسی خود چشم خود را به چراغهای جلو. بدن خود را با تکنولوژی بالا ماشین آلات.

هر ماشین نیاز به تعمیر و نگهداری. مردم انتظار می رود به پرداخت چیزی برای نگه داشتن خودرو و دیگر تکنولوژی بالا ماشین آلات در نظم در حال اجرا. رانندگان پرداخت هزینه برای بنزین برای لاستیک برای نفت تغییر میکند. این فقط یک واقعیت زندگی است. چرا خراب کردن همه چیز با گرفتن بیمه درگیر است ؟ مطمئنا آن را سریعتر و ارزان تر – به ترک بیمه از معادله.

پس از آن باید با بیمه بهداشت و درمان. شما پرداخت هزینه برای چیزهای کوچک سفر به, دکتر, روال, دارو, عینک, غیره. – شاید از یک هزار دلار در سال است. برای بلیط موارد بیمه خود را در ضربات.

بیمه خواهد بود برای چیزهایی که فراتر از کنترل خود را می گویند حوادث و یا عفونت های جدی. یا شاید شما می خواهم به خرید یک “قطعات و کار” گارانتی در مورد چیزی را اشتباه می رود با موتور (قلب) و یا شما نیاز به یک انتقال جدید (تعویض مفصل ران).

این مدل شبیه به بالا معافیت بیمه طرح نوع بسیاری از افراد خود اشتغال خرید. تحت یک مقدار مشخص بیمار پرداخت تمام هزینه های درمانی است. بالاتر از پیش تنظیم محدودیت بیمه می پردازد. بالا وجود دارد-معافیت برنامه شروع در $1,000 معافیت سطح با سطوح بالاتر نیز در دسترس حتی حق بیمه کمتر. $5,000 معافیت یک انتخاب مقرون به صرفه برای بسیاری از کارگران خود اشتغال.

این برنامه ها بسیار کمتر گران تر از بیمه سنتی. تفاوت در حق بیمه می تواند tucked دور در سلامت حساب پس انداز برای پوشش پایین-بلیط موارد. امیدوارم با گذشت زمان پس انداز خود را افزایش می دهد و اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید بالاتر معافیت (و در نتیجه هزینه کمتر) طرح.

آیا این را حس ؟ برای اولین بار از $1000 به $5,000 (هر کدام که طرح شما را انتخاب کنید) شما صرف پول خود را که به شما می دهد یک انگیزه قوی به صرفه. بهتر است در جیره غذایی خود را مراقبت از بستگی به شخص دیگری برای انجام این کار است. اگر شما پایین آمده با پنومونی و یا نیاز خود را از کیسه صفرا خارج بیمه خود را در ضربات.

شما می خواهید به سالم باقی می ماند و اقامت در خارج از بیمارستان است. که انگیزه قوی برای مراقبت از خودتان است. به علاوه شما حفظ بالاترین درجه آزادی در عین حال هنوز هم یک تور ایمنی در موارد اضطراری.

انگیزه ای برای محدود کردن خود هزینه های است که آنچه از دولت حمایت مالی برنامه های بهداشتی مانند پزشکی. به هر حال ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای همه به یک سهم در هزینه. است این نمایشگاه به درخواست کسانی که در واقع کار به صرفه زمانی که کسانی که کار دریافت نامحدود مراقبت بدون هیچ هزینه?

هر کس نیاز به پرداخت چیزی و یا سیستم تبدیل خواهد شد غیر قابل تحمل – آن را تقریبا در حال حاضر. “رایگان” بهداشت و درمان در نهایت افزایش هزینه ها برای همه.

ساخت بیمه مانند بیمه اتومبیل ثابت نیست اما این یک گام در مسیر درست است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *