[ad_1]

آیا شما می دانید که هنگامی که برای رفتن به اتاق اورژانس و یا زمانی که برای انتخاب یک Walk-In Clinic (با نام مستعار غیر مراقبت های فوری و یا جزئی اضطراری) تسهیلات برای مراقبت های بهداشتی خود را نیاز دارد ؟ اگر شما دچار درد قفسه سینه یا مشکل در تنفس-که آیا شما انتخاب می کنید ؟ اگر فرزند شما دچار حمله آسم یا خواهر شما رو گاز گرفته توسط سگ ؟ انتخاب صحیح تسهیلات مراقبت های بهداشتی ضروری است برای دریافت بهترین مراقبت ممکن است در یک موقع و حتی ممکن است زندگی خود را ذخیره کنید و یا اینکه از یک دوست. در اینجا چند راهنمایی ساده برای کمک به شما را انتخاب کنید عاقلانه.

نکته # 1. اگر شما اضطراری شامل درد قفسه سینه تنگی نفس و یا خونریزی شدید, رفتن به اتاق اورژانس. یکی از تفاوت های اصلی بین اورژانس و جزئی درمانگاه اورژانس است که در آن زمان بیماران دیده می شود. در ER همه بیماران از طریق یک تریاژ روش که با این نسخهها کار چیزی شبیه به این: وقتی که شما وارد ER شما در حال دیده شدن توسط روت تریاژ پرسنل که معمولا شامل یک پرستار EMT یا پیراپزشک. آنها را به نام خود و تاریخ خود را در حال حاضر اضطراری و علائم حیاتی خود را. آنها آموزش دیده برای اولویت بندی شرایط اضطراری که چه تریاژ معنی.

به عنوان مثال اگر شما در حال حاضر به ER در ساعت 10:00 صبح با شکایت از درد قفسه سینه, تنگی نفس و فشار خون بالا, شما به احتمال زیاد خواهد شد گرفته شده بلافاصله از طریق درب های نوسانی به عقب درمان منطقه دیده می شود و توسط یک پزشک حتی اگر ER اتاق انتظار پر است. اگر شما در اتاق اورژانس وارد یک ساعت قبل از این با گلو درد و تب, شما ممکن است تجربه بسیار طولانی صبر کنید, به عنوان کسانی که با درد قفسه سینه, خونریزی و یا تنفس مسائل را به طور خودکار دیده می شود قبل از اینکه شما. شما حتی ممکن است احساس بسیار بیمار شدید گلو درد و استفراغ است اما کسانی که با مرگ و زندگی مسائل همیشه اول دیده می شود. اکثر گلو درد شما نمی کشتن اما یک حمله قلبی می تواند. وجود دارد یک مقدار محدود از اتاق و یک مقدار محدود از پزشکان و پرستاران نیروی انسانی ER, به طوری که آنها فقط می توانید ببینید بسیاری از بیماران در یک زمان. هیچ کس را دوست دارد به صبر در ER اما تریاژ ضروری است برای صرفه جویی در زندگی می کند حتی اگر آن را ناخوشایند برای شما. اگر کودک شما و یا اعضای خانواده نمی تواند تنفس شما بسیار سپاسگزار خواهد بود برای سیستم تریاژ.

نکته # 2. رفتن به یک پیاده روی در درمانگاه تنها زمانی که شما پیش بینی نمی نیاز به درمان پزشکی گذشته شاهد دکتر. بیشتر درمان های پزشکی منظورم چیزهایی مثل CT اسکن و MRI را تنفس درمان جراحی و یا حتی CPR. هنگامی که شما به یک جزئی درمانگاه اورژانس شما دیده خواهد شد در نظم که در آن شما می رسند.هیچ سیستم تریاژ و افرادی که در بررسی شما در غیر پرسنل پزشکی. این بدان معناست که آنها هیچ آموزش پزشکی و نمی دانم چه به منزله درست اضطراری است. کار آنها این است که شما در امضا و مدارک خود را پر کردن برای مقاصد بیمه.پس از آن شما پیوستن به کسانی که در اتاق انتظار و دیده خواهد شد, دکتر, زمانی که نوبت شما است.این گاهی اوقات در نتیجه تاخیر در مراقبت برای کسانی که شرایط اضطراری و باید دست به اتاق اورژانس به جای راه رفتن در درمانگاه. بسیاری از این درمانگاه ندارد و تجهیزات برای مقابله با شرایط اضطراری پیشرفته.

اگر شما رفتن به یک پیاده روی در درمانگاه با یک ضربه به سر, شما ممکن است نشستن در اتاق انتظار برای ساعت. و هنگامی که شما در نهایت دیده می شود, شما احتمالا به ارسال ER به طوری که یک CT اسکن و یا MRI از مغز شما انجام می شود. من یک بار دیدم یک مرد نشسته در شلوغ درمانگاه اتاق انتظار برای ساعت. زمانی که او وارد شد به او گفت که منشی او بود که با داشتن برخی از درد قفسه سینه اما از آنجا که او در راه رفتن و صحبت کردن با او فکر نمی کنم آن را یک اورژانس پس از او نیست بگویید هر کسی و یا حتی توصیه به بیمار برای رفتن به استروژن. نه او پیشنهاد به آمبولانس تماس بگیرید. آن زمان این بیمار دیده می شد دو ساعت بعد او در روند داشتن کامل دمیده حمله قلبی شد و با عجله به ER توسط آمبولانس جایی که او بعد از آن درگذشت. منشی بود در قبال این به خاطر آن بود که او فراتر از محدوده عمل به توصیه های پزشکی و او فقط انجام کار خود را.

نکته # 3. اگر شما هر گونه شک و تردید که آیا برای رفتن به یک جزئی اورژانس درمانگاه و یا ER تماس شما پزشک مراقبت های اولیه و بپرسید و یا اگر شما یک دکتر تماس بگیرید به طور مستقیم به استروژن و بپرسید به صحبت می کنند به یک پرستار تریاژ. پرستار باید تخصص برای کمک به شما در انتخاب درست را. شرایط اضطراری اتاق ها به معنی این بود که فقط برای شرایط اضطراری تنها. ما احتمالا می تواند همه در آن به توافق برسند. آنچه که ما ممکن است توافق بر این است که آنچه به منزله یک اورژانس است. هنگامی که شما در درد شدید گلو و یا کودک خود را در حال جیغ با گوش درد آن ممکن است احساس مانند اضطراری به شما, اما آن را نمی توان به عنوان یک اورژانس در ER تریاژ منطقه است. به همین ترتیب کسی که با یک پارگی عمیق به چهره باید به اورژانس به دلیل آن احتمالا نیاز به خدمات یک جراح پلاستیک که نمی خواهد آمد به جزئی درمانگاه اورژانس به دوختن کسی.

به طور خلاصه شما باید انتخاب کنید اتاق اورژانس با چه چیزی می تواند زندگی یا مرگ مسائل; مانند درد قفسه سینه مشکلات تنفسی آسیب به سر و خونریزی شدید به دلیل ER خواهد شد که تمام منابع در نوک انگشتان خود را به شما کمک کند. را انتخاب کنید یک پیاده روی در درمانگاه اگر شما یک گلو درد و سرفه جزئی پارگی و پیچ خورده مچ پا یا گوش درد. و اگر شما مطمئن نیستید با پزشک خود تماس بگیرید. انتخاب صحیح بهداشت محیط ممکن است زندگی خود را ذخیره کنید و یا اینکه از شما عزیزان.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.