[ad_1]

وقتی کسی نیاز به خدمات اورژانس خود را برای اولین بار فکر کردم به شماره گیری 911. افرادی که تماس را بلافاصله گزارش به درخواست محل بخشی از اورژانس (Emergency medical services). در اکثر موارد آنها ارائه خدمات حمل و نقل پزشکی برای افرادی که قادر به رانندگی خود و یا دیگران به یک بیمارستان است. آنها نیز آموزش دیده برای درمان افرادی که نیاز به مراقبت های فوری. EMS به طور معمول می رسد در صحنه اضطراری و تلاش می کند برای درمان یک فرد در نقطه ای و آماده سازی برای حمل و نقل آنها را به مقصد مناسب است که در اکثر موارد اورژانس یک بیمارستان است. این خدمات پزشکی پرسنل همه باید آموزش و حداقل کمک های اولیه صدور گواهینامه. آموزش و مدارک به بخشی از این خدمات تعیین شده توسط وزارت حمل و نقل و متفاوت در سراسر کشورهای مختلف است که مجموعه خود را سخت مجموعه ای از قوانین و مقررات. این مقررات معمولا تعیین شده توسط وزارت بهداشت. خدمات اضطراری است که به ما کمک امروز آغاز شد و در سینسیناتی در سال 1865 و نیویورک در سال 1869. آنها پس از آن در سراسر ایالات متحده است.

مختلفی وجود دارد صلاحیت سطوح در اورژانس است. اساسی لیست EMR – اورژانس پزشکی پاسخگوی و EMT که مخفف تکنسین فوریتهای پزشکی. EMR را شامل بیشتر از مردم محلی که داوطلب برای این موقعیت. آنها حمل کمک های اولیه دانش مانند اکسیژن دولت. EMT را از سوی دیگر گواهی انجام در سطح ایالتی مراقبت. این افراد اغلب شناسایی بر اساس سطح خود را از صدور گواهینامه و مهارت های چنین به عنوان پایه و یا پیراپزشک.

در جهت اورژانس به انجام کار خود را وجود دارد که انواع خاصی از لباس و چرخ دنده است که هر بخش مورد نیاز است برای حمل. بسیاری از EMS کارگران دیده می شود پوشیدن کلاس یا کلاس B نوع پلاک همراه با دکمه پایین جبهه 2 جیب قفسه سینه فشرده قلاده و نظامی چین است. آبی تیره و پیراهن سفید همراه با رنگ آبی تیره و یا سیاه و سفید شلوار چه EMS حرفه ای را در اغلب اوقات دیده می شود ، شلوار خود شامل چندین جیب برای نگهداری آنها لازم است دنده. آنها را حمل اقلام مانند دستکش, بلندگو, چراغ قوه, قلم و فتوکپی. آنها را حمل موارد دیگر که لازم نیست همه جا در جیب خود را در یک نوع از کیسه یا کوله پشتی. شما قادر خواهد بود به نقطه EMT نیز با پوشیدن یک فلز نام و نشان و همچنین اورژانس آرم و تکه های به شناسایی موقعیت خود را.

هنگامی که شما به دنبال این موارد شما می توانید یک طیف گسترده ای از مکان های آنلاین به فروشگاه برای دنده خود را. اگر شما جدید به صنعت و یا فقط به دنبال دنده بیشتر شما می دانید آنچه مهم است برای انجام کار خود را موثر و کارآمد است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *