[ad_1]

Parylene که کشف شد در اواخر 1940s بسیار مفید در صنعت ساخت. این یک شفاف پلیمر conformal coating که کامل مانع خواص. حتی اگر شیمیایی مختلف انواع مختلف خواص دیکس Parylene ناب ترین در جهان با حدود 99 درصد خلوص.

Parylene استفاده شده است به پوشش های مختلف مواد مانند پلاستیک و سیم فریت, سرامیک, فلز سیلیکون آهنرباهای خاکی کمیاب بورد مدار چاپی رزین کاغذ و شیشه است. از آنجا که انواع مختلف دیکس های parylene پوشش را می توان در طیف گسترده ای از موسسات از جمله هوا و فضا و پزشکی و الکترونیک, دفاع, هوایی, خودرو و چراغ صنایع.

Led ها در حال تبدیل شدن به محبوب این روزها و آنها را جایگزین معمول لامپ در فضای باز علامت های چراغهای علائم راهنمایی و چراغ های خیابانی و چراغ قوه. آنها سازگار با محیط زیست هستند اما با برخی از اشکالاتی. آنها پیچیده تر از لامپ های دیگر چرا که آنها در حال مونتاژ در سطح کوه دستگاه های مدارات و پانل های که ترک آنها را بدون محافظت از اشعه ماوراء بنفش و رطوبت و گرما.

Led ها شده اند پوشش داده شده با پوشش های دیگر اما در اکثر موارد آنها تحریف و اضافه کردن وزن به نور است که باعث می شود آن را به نفوذ تمام مکان های مخفی. این دیکس parylene پوشش رایگان است از هول بالاتر از 0.5 میکرون و خواهد شد به طور مساوی کت هر بخشی از یک سطح از جمله مکان هایی است که سخت برای رسیدن به. این parylene dimer, diX-SF مناسب برای conformal پوشش خارج از منزل پانل های LED و نمایش می دهد.

این diX-SF ارائه می دهد بهتر حفاظت از اشعه ماوراء بنفش, راهنمای برابر تغییر رنگ و به طور مداوم با این نسخهها کار بر روی 350 درجه سانتیگراد و همچنین 450 درجه سانتیگراد به طور متناوب. Conformal پوشش به عنوان یک مانع رطوبت که مانع از رطوبت مربوط به شکست و حفاظت نمایش می دهد. پس دیکس سپرده است به عنوان یک بخار آن را به خوبی می رود با دقیق خطوط مورد است که پوشش داده شده است. Parylene محصولات دارای استهلاک کم و عوامل ثابت دی الکتریک.

وجود دارد انواع دیگر از دیکس و آنها عبارتند از D, A, C, N, SF, SR و هستم. آنها در حال بهبود روزمره به منظور برآورده کردن انتظارات از شرکت در سراسر جهان است. Parylene conformal coating بسیار حیاتی برای صنعت LED به عنوان آن را گرفته است مواد پوشش به سطح بعدی. مهندسی جغرافیایی علمی و تولید نیازهای صنعت LED در حال افزایش با توجه به نتیجه مثبت از این روند است. در دسترس بودن انواع parylene باعث می شود آن را به انتخاب بسیاری از شرکت های تولیدی به ویژه کسانی که در دسته چراغ به منظور پوشش مواد خود را.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.