[ad_1]

حوادث رخ می دهد و آنها می تواند رخ دهد در هر زمان داده شده. افراد سالمند با شرایط مزمن هستند در معرض. اگر آنها به تنهایی زندگی می کنند و سقوط در حمام و یا از پله ها پایین آنها می تواند در فوق العاده ای درد و کاملا احتمالا از دست دادن توانایی به حرکت می کند.

خدمات اورژانس قادر نخواهد بود به آن می شود بنابراین هر گونه آسیب یا بیماری می تواند تبدیل به ده برابر بدتر قبل از هر کسی کشف آنها.

هیچ کس می خواهد به تصور این نوع از بدترین سناریو اما می توان آن را ثابت نگرانی برای خانواده های شهروندان ارشد اگر آنها enfeebled و یا به طور جدی بیمار است.

اگر این شخص در زندگی شما نیاز به نظارت مداوم شما همچنین باید مراقبت از آنها را در طول شب به عنوان به خوبی. در اینجا تنها تعداد کمی از مزایای ارزشمند از ماندن با افراد مسن در طول شب.

قادر به تماس با 999 در یک لحظه متوجه

اگر بدتر شد به اتفاق می افتد مانند سکته مغزی یا بد سقوط و سپس داشتن کسی در این نزدیکی هست به تماس با خدمات اضطراری می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی است.

یک شبه مراقبت از سالمندان را تضمین می کند که همیشه وجود دارد کسی که وجود دارد برای محافظت از فرد در مراقبت اگر چیزی بد اتفاق می افتد به آنها.

این می تواند یک حس راحتی و ایمنی برای کسانی که مراقبت برای کمک به آنها آرامش و خواب یک شب خوب. این بسیار مهم است برای کسانی که با بیماری های که نیاز به استراحت منظم.

کمک در طول شب

شما عزیزان ممکن است نیاز به استفاده از حمام و چندین بار در طول شب است که می تواند به این معنی شما نیاز به اسکورت آنها وجود دارد. این کار می تواند دشوار برای برخی از در حال حاضر, اما با اضافه دشواری شب دام می تواند رخ دهد.

همان مشکل نیاز به خطاب با شخصی دیگر مسائل مربوط به بهداشت مانند تغذیه مناسب, تجویز دارو و یا تغییر خود را کیسه کولوستومی.

در حال آماده شدن در صبح

افراد مسن در مراقبت نیاز به کمک 24 ساعت یک روز که از آن لحظه تا به این لحظه آنها به خواب رفته و پس از آن تمام راه را از طریق شب خواب آنها است.

اقامت یک شبه آن را آسان تر برای شما آماده می شود برای کمک به فرد در مراقبت از تخت و کمک در صبح خود را معمول است. آنها ممکن است نیاز به کمک گرفتن در داخل و خارج از حمام و آنها نمی خواهند به شما صبر کنید ورود اگر شما گرفتار در ترافیک و یا در غیر این صورت دیر رسیدن به خانه خود را.

یک شبه مراقبت به معنی شما در حال حاضر وجود دارد آماده برای کمک به.

به دنبال مهلت اگر نیاز بود

البته یک شبه برای مراقبت از افراد مسن است که یک مسئولیت بزرگ است که تا مقدار زیادی از وقت شما. آن را کاملا قابل فهم اگر شما قادر به ارتکاب و با توجه به تعهدات و یا نیازهای دیگر اعضای خانواده.

سعی کنید سازماندهی یک سیستم روتور با دیگر اعضای خانواده خود را, و یا اگر آنها در دسترس نیست که به دنبال کمک از حرفه ای مراقب به ارائه شما با مهلت از مسئولیت های خود.

هر کس در مورد مراقبت از عزیزان خود هستند اما هر کس نیز زندگی خود را که آنها نیاز به تمرکز بر روی پس شما نباید احساس گناه در مورد خروج شما عزیزان با یک مراقب. که راه شما عزیزان می توانید ایمن ماندن در شب حتی زمانی که شما وجود ندارد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.