[ad_1]

چراغهای جلو در صنعت پزشکی معمولا استفاده می شود در دو رشته; عمل جراحی و دندانپزشکی از رشته های. جراحان و دندانپزشکان به طور یکسان نیاز به نگاهی دقیق تر در هنگام کار بر روی بیماران خود را. در این راستا هر دو جراحان و دندانپزشکان نیاز به یک منبع خوب از نور است که معمولا در بالای سر به ارائه یک نورپردازی خوب زاویه.

یک اتاق عمل نمی تواند عملکرد تنها با یک نور بسیار شبیه به یک فیلم یا یک عکس متفاوت نور ماهیگیری کست سایه در زوایای مختلف. اگر یک جراح یا دندانپزشک خم را به نگاهی به نزدیک در منطقه او/او در حال کار بر روی سایه اش را به احتمال زیاد به سقوط به طور مستقیم بر روی محل های مورد علاقه. این است که چرا مهم است برای دندانپزشکان و جراحان به استفاده از چراغهای خود را به عنوان منبع اصلی نور است. دیگر منابع نور خواهد بود برای روشن کردن اتاق.

با کیفیت خوب چراغهای باید ارائه نورپردازی خوب به جراح/دندانپزشک. پزشکی خوب چراغ باید روشن قابل ملاحظه سطح منطقه است. این اجازه می دهد تا جراح/دندانپزشک به کار به راحتی و بدون زور زدن خود ، نورپردازی خوب در مورد یک دندانپزشک به این معنی است که تشخیص صحیح ساخته شده است. دهان است که معمولا تیره به ویژه هنگامی که رو به سمت بالا. از آنجا که دندانپزشک می ایستد بیش از بیمار چراغ سقفی ممکن است بهترین منبع نور استفاده کنید. پزشکی چراغهای کمک در روشنایی یک سطح بزرگتر از این رو اگر وجود دارد هیچ برگ شانس misdiagnosis.

بیماران دروغ رو به سمت بالا; بنابراین آنها به طور مستقیم به نور آن است که آیا از پزشکی چراغهای جلو و یا نور بالای سر. این نور باید چشم ها را تحریک نکنید از بیماران. این می تواند بسیار ناراحت کننده برای بیمار که ممکن است منجر به اشتباه. بیماران با دندان عوارض هستند بیشتر تحت تاثیر قرار توسط این. چراغهای جلو نیز باید به راحتی قابل تنظیم به طوری که هنگامی که نور نمی افتد به طور مستقیم بر روی چشم بیمار هنگامی که دندانپزشک مذاکرات به بیمار است.

چراغهای باید انعطاف پذیر باشد. آنها باید اجازه حرکت در اینجا وجود دارد. دندانپزشکان ممکن است نیاز به حرکت از یک بیمار به گفتن این رایانه به بررسی بافت شناسی از دندان مشکل است. این نوع از جنبش نباید مهار شده توسط کابل و یا می ایستد. قابل حمل چراغهای بهترین هستند برای استفاده در چنین مواردی است.

اکثر چراغهای جلو فرسوده اطراف سر جراح یا دندانپزشک. اگر آن را بیش از حد سنگین آن ممکن است سقوط کردن و ضربه زدن به بیمار و یا ممکن است بیش از حد دست و پا گیر برای جراح/دندانپزشک که حتی ممکن است منجر به سردرد. این امر می تواند شبیه به حمل تا حدودی سنگ سنگین گره خورده در اطراف سر خود را.

به طور کلی خوب پزشکی چراغهای باید دارای همه بالاتر کیفیت به آن را به عملکرد مناسب تجهیزات.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *