[ad_1]

الگوی انتخاب شده توسط شما را برای خود هموار می کند به عنوان بزرگ نقش تعیین رنگ خود را در جلوی خانه, حیاط, باغ یا مسیر. از ساده برانکارد-پیوند به حالت شعاعی الگوهای شما می توانید به راحتی ble به شما. خوشحال سنگ فرش!

ایجاد یک طیف عظیمی از اثرات خود را با بفرس. وجود دارد چند نوع از سنگ فرش گزینه های در دسترس است. زیر برخی از ایده های در مورد استفاده از سنگ فرش الگوهای در طیف وسیعی از زمینه های مختلف.

سبد بافت فرش

سبد بافت است که به طور منظم در یافت سنتی به سبک اروپایی حیاط و جلوی خانه. این شسته و رفته 2×2 سبد بافت الگوی است که به طور معمول هم مرز با استفاده از سربرگ البته در تطبیق رنگ. ترکیبی از ظرافت تقابل نور و تاریکی آجر دفاع از منطقه به دنبال از دشت.

برانکار-باند مسیر

یک برانکارد باند هموار الگوی یکی از ساده ترین فرش طرح است. بسته به پاکسازی زمین های منطقه و موقعیت بیننده هموار الگوی می تواند یک منطقه نگاه بزرگتر و یا کوچکتر است. در این مثال بفرس گذاشته درازا است که باعث می شود مسیر نگاه دیگر که در آن واقع است. یک هدر البته در لبه مسیر کمک تعریف فضا.

برانکارد/سربرگ دسته کوچک موسیقی جاز راه

متناوب برانکارد و هدر دوره های متحد در این بطرف مسیر را به یک اثر قابل توجه. هدر دوره رنگ های مکمل اضافه کردن تنوع بصری و تعریف مناطق مختلف است.

بری جلوی خانه

معماری الگوهای orients در 90 درجه به طوری که صفحه اصلی گرایش به کمتر قابل توجه ایجاد جریان طبیعی تر به خانه خود را. این جلوی خانه گذاشته است در یک الگوی معماری است و هم مرز با سربرگ دروس در رنگ های متضاد. انطباق بفرس در 45 درجه به خانه کاغذ برداشته توجه به منطقه و تبدیل آن به یک ویژگی است.

شعاعی در جلوی خانه

شعاعی جلوی خانه شرح و تفصیل اثر در دست حلقه متناوب هدر و برانکارد دوره. یک بخش از معماری هموار کردن فرم اصلی از جلوی خانه به عنوان کامل منطقه هم مرز با متضاد هدر ،

بزرگ بفرس

بزرگ مربع و مستطیل بفرس تبدیل شده اند بسیار دوست خوب انتخاب برای خارج سرگرم کننده مناطق در زمان های اخیر. صاحبان این ایوان را پر کرده اند در شکاف میان بفرس با سنگریزه رودخانه. کم تعمیر و نگهداری چمن می تواند به عنوان به خوبی می شود استفاده می شود برای اضافه کردن یک بافت اثر بین بفرس. شما می توانید با استفاده از گزینه های سنگ فرش به عنوان سویتا

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *