[ad_1]

ایسنا/گیلان رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان از انتقال زن ۴۳ ساله گیلانی از ارتفاعات ماسوله(ییلاق گردسایه) به مرکز آموزشی درمانی رازی رشت خبر داد.

دکتر پیمان اسدی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سومین پرواز بالگرد اورژانس هوایی گیلان در سال جاری، زن ۴۳ ساله اهل ییلاقات ماسوله با موفقیت به مرکز آموزشی درمانی رازی رشت انتقال یافت.

وی افزود: این زن ۴۳ ساله دچار مشکلات متعدد چون تهوع و استفراغ شدید، تب و لرز و تپش قلب شدید شده بود و به علت صعب العبور بودن منطقه، امکان انتقال وی توسط آمبولانس زمینی امکان پذیر نبود.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان ادامه داد: این بیمار از طریق نیروهای هلال احمر به منطقه امن برای فرود بالگرد انتقال داده شد و توسط بالگرد اورژانس هوایی به جهت درمان مرکز آموزشی درمانی رازی رشت با موفقیت انتقال یافت.

اسدی، با بیان اینکه اورژانس هوایی گیلان ۲۵ شهریور ۹۸ در گیلان رسما راه اندازی شد، خاطرنشان کرد: این پرواز، هشتمین ماموریت اورژانس هوایی گیلان از ابتدا تاکنون و سومین پرواز در سال ۹۹ بوده است.

به گزارش ایسنا؛ هم اکنون ناوگان اورژانس۱۱۵ گیلان مجهز به یک دستگاه هلیکوپتر، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، دو دستگاه موتورلانس و ۱۳۸دستگاه آمبولانس است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.