[ad_1]

در آستانه میلاد با سعادت امام عصر (عج) و هفته سرباز گمنام، اثر ویدئویی سمفونی ملی «سرباز گمنام» که یکی از قطعات آلبوم موسیقی «ایران امن من» است، به سفارش وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

به گزارش ایسنا، موزیک ویدیو سمفونی ملی «سرباز گمنام» با آهنگسازی و رهبری ارکستر بهنام کریمی و کارگردانی محسن طهرانی ساخته شده است، همچنین مرتضی استادی، مدیر تولید اثر و موسسه فرهنگی هنری کسا تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشته است.

در متنی که کارگردان اثر و مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری کسا به عوامل تولیدکننده این ویدیو تقدیم کرده، آمده است:

«به نام خدای سربازان گمنام امام زمان

سرباز گمنام همان کسی است که گفت روی سنگ قبرم بنویسید: «سرباز، قاسم سلیمانی». سرباز گمنام همان مردی است که در خط مقدم مبارزه با داعش شهید می‌شود اما نمی‌توانند بگویند این شهید کیست و آنجا چه می‌کرد. سرباز گمنام همان زن و مردی هستند که در مواجهه با تروریست‌های غرب، شرق، شمال و جنوب، برای آرام خوابیدن دخترک و عروسکش در تمام جغرافیای ایران، خون می‌دهند و خانواده‌هایشان حسرت فریاد زدن نام شهیدشان را با صاحب آن خون معامله می‌کنند.

سرباز گمنام همان کسی است که برای مبارزه با مفسدان اقتصادی، با جان و مال و امنیت خانواده‌اش قیام می‌کند. سرباز گمنام امروز همان پرستاری است که رد ماسک چهره‌اش را زخم کرده و در جبهه مبارزه برای سلامتی من و تو با خستگی، بیماری و درد دست و پنجه نرم می‌کند و نامی نمی‌خواهد جز ایران سرافراز.

حالا وقت آن رسیده که ایران، مجسمه‌ای بسازد از نام کسانی که هیچگاه برای خودشان نامی نخواستند. برای آنان که جز لبخند مولایشان، اجری را در دنیا و آخرت طلب نکردند؛ و به پاس اینهمه مجاهدت، قدردانی کنند از سربازان وطن که در هر لباس و موقعیتی که نامشان را فدای نام جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند.

با افتخار این نماهنگ را به ملتی که قلبش برای چشمان بیدار سربازانش از پرستار و پزشک گرفته تا مردان امنیتش می‌تپد و قدرشناسی آنها مهم‌ترین شاخصه مردان و زنانش در عالم است، تقدیم می‌کند.»

در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

انتهای پیام
 

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *