[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وجود فضای مناسب برای سرمایه‌گذاری در استان، از حمایت‌های دستگاه قضایی در این خصوص قدردانی کرد و گفت: امنیت و احساس امنیت حاکم در استان، پایه و اساس همه فعالیت‌ها در بخش‌های مختلف است.

محمدرضا پورمحمدی در دیدار مسئولان قضایی استان با وی به مناسبت هفته دولت، اظهار کرد: همه دستاوردها و موفقیت‌های دولت در سایه امنیت و آرامش حاکم بر جامعه به دست آمده و این امنیت، مدیون همدلی و تعامل بین همه بخش‌ها بویژه همکاری دستگاه قضایی است.

وی افزود: در سال گذشته به رغم مشکلات ناشی از تحریم‌های اقتصادی، صادرات استان در سال گذشته 50 درصد افزایش یافته و یکصد واحد تولیدی به چرخه تولید بازگشته‌اند که دستگاه قضایی در این زمینه نقش بزرگی داشته است.

وی با بیان این‌که فضای کلی استان در جهت حمایت از سرمایه‌گذاری است، افزود: در حال حاضر هیچ مانع جدی بر سر راه سرمایه‌گذاری در استان وجود ندارد و دستگاه قضایی نیز پشتیبان فعالیت‌های اقتصادی در استان است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از همراهی و تعامل دستگاه قضایی در بحث مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: در حوزه‌های مختلف برای برداشتن موانع از همکاری و حمایت دستگاه قضایی بهره برده‌ایم که شایسته قدردانی است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی هم در این دیدار با تبریک هفته دولت، از تلاش‌های استاندار و سایر مسئولان اجرایی استان در راستای تأمین امنیت استان قدردانی کرد.

موسی خلیل‌اللهی با اشاره به گزارش‌های مراجع ذی‌ربط مبنی بر اینکه آذربایجان شرقی از امن‌ترین استان‌های کشور است، گفت: این امنیت در سایه همراهی مردم و تدبیر کارگزاران و تلاشگران عرصه امنیت به دست آمده است.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی همچنین با تأکید بر اینکه با وحدت مردم و مسئولان از مشکلات کنونی عبور خواهیم کرد، افزود: دستگاه قضایی استان کماکان در راستای تأمین امنیت و حمایت از فضای تولید و سرمایه‌گذاری در کنار دستگاه‌های اجرایی است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *