[ad_1]

شما آموخته زیادی در مورد alpacas. شما انجام داده ایم مالی خود را برای مشق شب. شاید شما متوجه پرورش دهندگان شما می توانید اعتماد و با کار و برداشت خود را استارت گله – یا شاید این است که هنوز هم در جریان است. قبل از شما گله می رسد از آن زمان به آماده شدن. در اینجا ما صحبت در مورد مرتع و سرپناه و آب و یونجه.

برنامه ریزی خود را مراتع: فکر می کنم شمشیربازی اول. Alpacas به طور معمول نمی خواهد چالش معقول حصار تا 48″ هیچ-صعود اسب نرده های پشتیبانی شده در t-نوشته های فوق العاده برای این کار است. یک تراکتور کوچک, حصار برانکارد پس از سوراخ حفار و یک جفت خوب از دستکش و شمشیربازی انبردست و شما باید این کار تحت کنترل است. کار با پرورش دهندگان شما را ملاقات کرد به منظور توسعه یک طرح مرتع بر اساس ترکیب گله و مرتع سلامت. فقط حیوانات خانگی ؟ یکی مرتع ممکن است اما بیشتر به شما اجازه چرخش گله برای دوباره پر کردن مراتع. پرورش سهام ؟ شما می خواهید جداگانه مراتع برای دختران و پسران و احتمالا یکی دیگر از مادران با پرستاری crias. شما نیاز به دسترسی به سرپناه و آب و یونجه در هر مرتع. شما همچنین می خواهید یک راه مناسب خود را به حرکت گله از چراگاه به انبار و یا گرفتن قلم برای پا برشی تزریق بازديد دامپزشک ، طراحی خود را مراتع با ورزش در نظر داشته باشید. آنها باید شکل گرفته است به طوری که خود را alpacas می توانید در یک اجرای خوب – عالی برای تهویه بدن!

برنامه ریزی خود را پناهگاه: بله, شما می توانید متهم alpacas نه در آینده از بارش باران گاهی. اما این بدان معنا نیست که پناهگاه اختیاری است. فکر می کنم تابستان سرپناه و پناهگاه زمستان در هر مرتع. چه پناهگاه چیست ؟ یک بام و به اندازه کافی دیوار برای شکستن باد و حفظ از آفتاب و باران و برف. یک طبقه است که خشک باقی بمانند با یک سطح مناسب برای کوشینگ. شن درشت یک ایده خوب نیست و نه دال بتنی. اسب غرفه تشک (3/4″ بازیافت لاستیک) بزرگ هستند. بسته بندی خاک خوب کار می کند تا زمانی که آن را قابل اعتماد خشک است. مطمئن شوید که اتاق به اندازه کافی برای با این حال بسیاری از حیوانات را به پناهگاه. Alpacas نمی تمایل به خط خوب و موازی, همه در یک دسته. مهم است که مطمئن شوید که تمام حیوانات شما می توانید اقامت به اندازه کافی خنک در آب و هوای گرم و خشک نگه دارید. گردش هوا خوب کلیدی است. همچنین مهم است که مطمئن شوید که حیوانات جوان می تواند به گرم ماندن در آب و هوای بسیار سرد (هر چند کت می توانید با این کمک). ما صحبت در مورد انبار طرح در مقاله دیگری است.

برنامه ریزی برای آب: Alpacas باید آماده تامین آب تمیز و تازه. پر کردن خودکار تجهیزات مورد نیاز نیست تا زمانی که کسی قابل اعتماد نگه می دارد مخازن و یا سطل پر شده است. یک چیز ما در بر داشت مفید است نگه داشتن آب عرضه کردن زمین. ما سطل معلق در ارتفاع شانه برای ما جوانتر حیوانات (26″ 30″) و ما با استفاده از 24″ بلند نسخه فلزی انبار مخازن. این را نگه می دارد حیوانات از pawing در آب آن گل آلود است. در مورد کسی که نشت یک سطل و یا سهام خود را مخزن چشمه نشت آن را یک ایده خوب به یک دوم تامین آب در محل. در زمستان ؟ آب منجمد است یک مشکل برای خود alpacas و مخازن و سطل. Alpacas نیز تمایل به نوشیدن بیش از حد کوچک اگر آب بیش از حد سرد است. در نظر بگیرید گرم سطل (حدود 50 دلار در هر) و یا سهام مخزن بخاری (حدود 90 دلار در هر) در آب و هوای سرد. در نهایت آن را یک ایده خوب می شود قادر به کنترل دسترسی به تمام گله را آب. گاهی اوقات داروها مانند coccidiastats در حال اجرا از طریق آب آشامیدنی بنابراین شما می خواهید به اطمینان حاصل شود که شما استفاده از alpacas مناسب عرضه.

برنامه ریزی برای یونجه: یونجه باید در تمام طول روز ، در اینجا در شمال غربی اقیانوس آرام می بینیم مصرف سالانه 700 تا 800 پوند در هر آلپاکا – حدود 1 تن علوفه در هر 2.5 به 3 alpacas. چه نوع یونجه? Alpacas انجام بهترین خود را با یک رژیم غذایی از 8 درصد به 12 درصد پروتئین است. که باعث می شود باغ چمن یک انتخاب ایده آل. دوم یا سوم در برش باغ چمن اجتناب دانه و ساقه و ما دریافتیم این تولید زباله کمتر است. هزینه ؟ در سال 2007 قیمت در اینجا در غرب برای 2 یا 3 برش باغ چمن شد و در 260 دلار/تن است. در اواخر سال 2008 قیمت در ایستاده بود 300 دلار/تن است. دست زدن به? ما توصیه می کنیم چه بسیاری از هی تامین کنندگان تماس دو رشته عدل. این وزن در این محله ها از 80 تا 90 پوند در هر. بزرگتر و سه رشته عدل (110-130 هر پوند) در حال سخت تر برای یک فرد مجرد به حرکت می کند. یک باغ سبد خرید می تواند دوستان خود را به حرکت در می آید هی! ذخیره سازی ؟ یونجه نیاز به ذخیره می شود خشک و ترجیحا نه به طور مستقیم بر روی یک دال بتنی. ما با استفاده از بازیافت چوبی پالت چوبی برای یونجه سازی و نگه می داریم هی چند اینچ دورتر از انبار دیوار. این را بهبود می بخشد گردش هوا کمک به جلوگیری از کپک زدن.

نظرات بسیاری وجود دارد که در مورد یونجه تغذیه ایستگاه های کار می کنند. وان سبک فیدر که در آن alpacas چراندن در هی در ظروف در زیر سطح سر می تواند کمک به نگه داشتن هی از این نقطه درست بالای شانه های که در آن تمایل به جمع آوری و ایجاد یک ظرف غذا. از سوی دیگر دیوار به سبک فیدر ندارند تا آنجا فضای طبقه در انبار خود را و اجازه چراندن حیوانات خود را با سر و گردن در حالت نشسته. اگر شما دستی, شما می توانید خود را ساخت. ما و شما می توانید ببینید به عنوان مثال در بخش ویدئو ما در مرتع پرورش احشام سایت.

مواد مغذی باغ چمن نمی خواهد آن را انجام دهد به تنهایی برای پرورش حیوانات و حیوانات جوان است. مکمل به صورت دانه و مواد معدنی نمک می تواند را تشکیل می دهند تفاوت. برای باردار و شیرده سدها و جوان cria شما همچنین ممکن است بخواهید به چند عدل یونجه در دست است. ما در مورد غلات و نمک را در یک مقاله دیگر. موفق باشید! ما امیدواریم که این کمک می کند تا شما آماده دریافت!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *