[ad_1]

برای بسیاری از مردان, استمناء, بخشی عادی از خود sex زندگی می کند. اگر چه میزان از شدت متفاوت از یک مرد به بعد آن مرد نادر که نیست حداقل گاهی اوقات افراط در ارضاء نفس. در حالی که ساله است و ذاتا یک تجربه لذت بخش وجود دارد موارد که این عمل ممکن است منجر به برخی از درجه ای از آلت تناسلی مرد درد. تمرین مراقبت از آلت تناسلی مرد می تواند کمک به یک مرد در دست زدن به این موضوع در زمانی که از آن ناشی می شود و تداخل با خود pleasuring.

الت مرد, درد, علل

در برخی موارد, الت مرد, درد, خود ارضایی ممکن است از برخی از در خارج شود و ممکن است در واقع مربوط به عمل خود تحریک کننده است. برای مثال یک عفونت مقاربتی (مانند سوزاک) ممکن است باعث شود درجه ای از آلت تناسلی مرد درد (قابل توجه و در برخی موارد). سنگ کلیه یا دیابت هستند و دیگر درد-ایجاد شرایط است که می تواند ایجاد ناراحتی در طول افتاد.

بسیاری از زمان, اما, الت مرد, درد, خود ارضایی مربوط به فرآیند فیزیکی از خود تحریک. معمولی دلایل که چرا چنین درد رخ می دهد عبارتند از:

خود ارضایی بیش از حد تقریبا. این یک علت شایع درد آلت تناسلی – خود ارضایی آلت تناسلی مرد هنگامی که آن را به درستی نمی گرفتن. اگر چه آلت تناسلی مرد می کند تولید برخی از روانکاری خود اغلب این است که به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که ارگان نمی خواهد سقوط طعمه به اثرات اصطکاک شديد. اگر چه بسیاری از مردان با استفاده از بزاق به عنوان یک فرم اضافی از روانکاری این ممکن است به اندازه کافی. سرمایه گذاری مناسب روان کننده – آیا لوسیون بدن وازلین و یا یک شکل از روان کننده ویژه طراحی شده برای استفاده جنسی – می تواند یک تفاوت بزرگ در حفظ آلت تناسلی مرد.

خود ارضایی بیش از حد محکم. “گرفتن گرفتن” یک ایده خوب وقتی افتاد – اما در برخی موارد یک پسر گرفتن در عضو است بیش از حد تنگ است. این قابل درک است — پس از همه تنگی احساس می کند خوب است و ممکن است ایجاد یک سطح جدید از احساس. اما به طور مداوم با استفاده از بیش از حد تنگ گرفتن برای یک دوره طولانی از زمان می تواند همان نوع آسیب (و در نتیجه درد) به عنوان محکم کردن بدون روغن.

– برای بیش از حد طولانی در یک زمان. گاهی اوقات یک مرد بسیار سرگرم کننده مصنوعی است که او نمی خواهید آن را به توقف و تاخیر انزال برای تا زمانی که ممکن است. “کانت” مانند این می تواند در نتیجه یک فوق العاده جلسه طولانی; آن همچنین ممکن است در نتیجه یک درد بسیار قطعه ای از مردانگی.

خود ارضایی بیش از حد اغلب. تمام کسانی که داستان در مورد رفتن نابینا یا گرفتن مو از کف دست زدن بیش از حد و نادرست است اما آن را قطعا ممکن است برای جلق زدن در یک فرکانس است که باعث درد و ناراحتی است.

چه

وجود دارد چند چیز را به مقابله با خود ارضایی-مربوط به آلت تناسلی مرد درد. در برخی موارد, آن ممکن است بهتر است به یک کوتاه, خود ارضایی, وقفه, به خصوص اگر علت آن مربوط به فرکانس افتاد. آرامش گرفتن کمک می کند می تواند به عنوان داشتن در دست (و در یک طرف) یک منبع مناسبی از خوب و روان است.

اما درمان الت مرد, درد, از, استمناء, ممکن است نیاز به یک رویکرد مستقیم به خصوص اگر آلت تناسلی مرد خام است و درد از آن خیلی دیر. برای بازسازی آلت تناسلی بهداشت و درمان در این موارد به طور منظم برنامه از کیفیت آلت تناسلی سلامت creme (متخصصان بهداشت توصیه می کنند Man1 مرد روغن) است به شدت توصیه می شود. الت مرد درد است که اغلب نشانه ای است که آلت تناسلی مرد پوست تبدیل شده فرسوده و/یا پاره شده است و ممکن است برخی از مویرگ آسیب. این مسائل را می توان با مناسب کرم. برای مثال یک کرم با ترکیبی از یک high-end نرم کننده (مانند Shea butter) و برتر hydrator (مانند ویتامین E) فراهم می کند مواد مغذی است که می تواند تعمیر و تسکین آسیب دیده پوست آلت تناسلی و آن را انعطاف پذیر و الاستیک دوباره. اگر این کرم همچنین حاوی L-آرژنین بسیار بهتر است. L-آرژینین یک جزء لازم از آلت تناسلی, بهداشت و درمان, کمک به نگه داشتن عروق خونی باز و حفاظت از مویرگ ها را از آسیب. Man1 مرد نفت می تواند به کاهش درد آلت تناسلی و پسر آماده برای دور دیگری از انفرادی مبتنی بر سرگرم کننده است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *