[ad_1]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت، با بیان اینکه ۷۵ درصد افزایش ترافیک نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشتیم، گفت: از ابتدای صبح امروز بار ترافیکی در معابر و بزرگراه ها، مخصوصا مرکز شهر سنگین بوده و این وضعیت همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا مهماندار در این باره گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی کرونا مقرر شد تا پایان هفته اول اردیبهشت ماه طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا اجرا نشود.

وی ادامه داد: بر این اساس که به مرور مشاغل و ادارات به صورت یک سوم و دو سوم شروع به کار خواهند کرد و برخی از مشاغل و صنوف کم خطر نیز بازگشایی می‌شوند، پیش بینی می کردیم میزان ترددها در سطح شهر افزایش پیدا کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، با تاکید بر اینکه افزایش ترافیک نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۷۵ درصد افزایش یافته است گفت: تقریبا مرکز شهر تهران با ترافیک بسیار سنگینی روبه رو بود و به اصطلاح برخی دوستان، پارکینگ شده بود.

سردار مهماندار افزود: از ابتدای صبح امروز یکشنبه بار ترافیکی در معابر و بزرگراه ها، مخصوصا مرکز شهر سنگین گزارش شده است و این شرایط همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه همکاران بنده تا پاسی از شب فعالیت دارند گفت: اگر قرار باشد ترددها به این شکل ادامه داشته باشد، برای مردم خسته کننده و بر صنوفی که باز شدند می تواند تاثیر گذار باشد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه با تمام توان در آماده باش هستیم تا بتوانیم تسهیلات لازم را برای شهروندان فراهم کنیم، گفت: به علت نبود پارکینگ در محدوده مرکز شهر و به دلیل نبود جای پارک، شهروندان به صورت دوبله پارک می کنند و این مسئله بیشتر به ترافیک دامن می زند.

سردار مهماندار در پایان گفت: اگر قرار باشد شهروندان بدین نحو وارد شوند مشکلات زیادی را خواهیم داشت. شهروندان صبر و تحمل بیشتری داشته باشند و از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند تا مشکلات کمتری داشته باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *