[ad_1]

ایسنا/بوشهر مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: همزمان با هفته دولت ۱۳۰ میلیارد طرح‌ عمرانی و زیرساختی در شهر جدید عالیشهر افتتاح می شود.

علی مقاتلی در نشست با خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته دولت و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری محرم و صفر عنوان کرد: وظیفه اصلی شرکت‌های عمران شهرهای جدید ایجاد زیرساخت‌ها شامل معابر، آب و برق و تاسیسات زیربنایی است تا شهر شکل بگیرد.

وی با اشاره به ضرورت خدمات‌دهی به مردم و تامین رفاه شهروندان اظهار کرد: این خدمات در چهار بخش اصلی عمومی شامل آموزش، درمان، ورزش و فرهنگی ارائه می‌شود.

این مسئول ادامه داد: افزایش یکباره جمعیت عالیشهر در سال های ۹۲ و ۹۳ که بخشی ناشی از ساخت مسکن مهر و بخشی نیز ناشی از توسعه طبیعی شهر بوده، باعث شده جمعیت شهر عالیشهر بیش از دو برابر شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بیان کرد: در حال حاضر برای تامین فضای آموزشی و رسیدن به شرایط استاندارد استان بوشهر، دو زمین آموزشی به سرمایه گذار واگذار شده و یک زمین آموزشی نیز به هر مقطعی که آموزش و پرورش صلاح بداند اختصاص می یابد.

مقاتلی افزود: همچنین پروژه‌های مدرسه سازی شامل دو مدرسه ۱۲ کلاسه در مقطع ابتدایی در فازهای ۲ و ۴ و یک دبیرستان ۱۲ کلاسه در فاز ۲ در دست اجرا است که یکی از آنها در ایّام دهه فجر سال جاری و دیگری در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به پروژه‌های هفته دولت گفت: همزمان با هفته دولت طرح‌های عمرانی و زیرساختی شهر جدید عالیشهر با سرمایه‌گذاری ۱۳۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *