[ad_1]

ایسنا/کرمان با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان، فرمانده نیروی انتظامی استان و جمعی از مسئولین استانی، نقاهتگاه شهید زنده روح در محل سالن ورزشی پاس فرماندهی انتظامی استان به بهره برداری رسید.

حجت الاسلام و المسلمین «حسن علیدادی سلیمانی» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح این نقاهتگاه بیماران کرونایی در کرمان که توسط نیروی انتظامی تجهیز شده، اظهار کرد: از کادر بهداشت و درمان استان کرمان تشکر می کنیم که در مقابله با بیماری کرونا خوش درخشیدند.

وی با اشاره به ایجاد نقاهتگاه توسط ارتش و سپاه افزود: همچنین از مجموعه هایی که کادر بهداشت و درمان را حمایت کردند از جمله نیروهای مسلح و به ویژه نیروی انتظامی که این نقاهتگاه مجهز ایجاد کردند، تشکر می کنیم.

علیدادی سلیمانی بیان کرد: امیدواریم همه دست به دست هم داده و با کمک خداوند بر این ویروس منحوس پیروز شویم.

دکتر«محمدجواد فدایی» استاندار کرمان نیز در مراسم گفت: نیروی انتظامی توانسته علاوه بر تامین امنیت و سایر ماموریت ها، برای کمک به کادر بهداشت و درمان و خدمت به مردم، نقاهتگاهی برای بیماران کرونایی ایجاد کرده است.

وی افزود: امیدواریم هرچه زودتر این مشکل از جامعه رفع شود و نیاز به استفاده از نقاهتگاه نباشد.

فدایی اظهار کرد: در استان کرمان با همکاری مردم، دستگاه های اجرایی، اصناف و کادر بهداشت و درمان، وضعیت قابل قبولی در شیوع و گسترش بیماری کرونا داریم و امیدواریم هرچه زودتر این مشکل رفع شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *