[ad_1]

کنایه‌های مدافع برزیلی به روزنامه نگاران، رئال مادرید و ژوزه مورینیو از رفتارهای جنجالی بازیکن سابق بارسلونا به حساب می‌آید.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، داستان دنی آلوس به عنوان یک فوتبالیست حکمرانی در دفاع راست جهان فوتبال بیش از یک دهه است و شاید بتوان بازیکن برزیلی را بهترین در پست خود دانست. با این حال دوران بازی‌اش تنها به این موضوع ختم نمی شود. او علاوه بر این که ویژگی های خالص یک فوتبالیست را در زمین مسابقه دارد، رابطه خوبی با رسانه ها ندارد و دشمنان شاخصی همچون ژوزه مورینیو دارد.

شروع به عنوان فوتبالیست

آلوس مانند اغلب بازیکنان آمریکای جنوبی در شروع دوران بازی اش ویژگی برجسته اش تواضع بود و برای این بتواند یک فوتبالیست شود در سن کم در زمین های کشاورزی کار می کرد.

“به گذشته خود افتخار می کنم. می دانستم نیاز و قدرت چه معنایی دارند. می دانستم صبح زود بیدار شدن برای کار کردن یعنی چه. می دانستم زندگی یعنی چه.”

“افتخار بزرگی است که تمام آن تلاش ها و زمان های صرف شده من را به جایی که می خواستم رساند و باعث شد بتوانم یک زندگی شایسته برای خانواده ام فراهم کنم.”

“می خواهم جوانان را به از دست ندادن رویاهایشان تشویق کنم. به آن ها انگیزه بدهم تا به دنبال هدیه خود باشند و تمام تلاش، تمرکز و باور خود را برای دست یابی به آن صرف کنند.”

علیه رسانه

مدافع پاری سن ژرمن همانطور که فوتبالیست سطح بالایی محسوب می شود بیرون از میدان از شبکه های اجتماعی بهره می برد تا نسبت به مسائل سکوت نکند. او اغلب از رسانه ها انتقاد می کند و در کنارش با منتشر کردن تصاویری از خود اظهارات جنجالی را مطرح می کند. گاهی اوقات این موضوع موجب می شود از باشگاه ها به خاطر استفاده از نامش عذرخواهی کند.

“فوتبال را به زمینی می برند که نباید این کار را انجام دهند، این موضوع من را عصبانی می کند. آن پزشکان آشغال هستند چون هیچ چیز از فوتبال نمی‌دانند.”

“فوتبال در مسیری قرار گرفته است که نباید باشد. اگر می خواهیم فوتبال یک ورزش زیبا باشد باید درباره اطلاعات مختلف عمیق فکر کنیم. اتفاقی که در داربی ها می‌افتد تقصیر رسانه‌هاست تا ما را به جان هم بندازند.”

“با روزنامه نگاران برخورد های ناخوشایندی داشتم که موجب شد از کوره در بروم. خیلی از این موضوع عصبانی می‌شوم که درباره فوتبال صحبت نمی کنند. آنها تنها برای جنجال سازی و فروش بیشتر کار می کنند.”

تقابل‌هایش با مورینیو و رئال مادرید

آلوس یکی از بازیگران اصلی در ال کلاسیکوهای دوران مورینیو و پپ گواردیولا در رئال مادرید و بارسلونا بود. مدافع برزیلی در میدان رفتارهای فراموش نشدنی همچون اخراج په‌په در لیگ قهرمانان از خود باقی گذاشت. بیرون از زمین هم اظهارات تندی علیه باشگاه رئال مادرید و سرمربی پرتغالی داشت.

” رابطه ام با مورینیو خوب نبود اما تقصیر من نبود. علاوه بر این او فوتبال را کشف نکرده است.”

“به نظر می رسد تنها پیروزی های سرمربی پرتغالی ارزشمند هستند. حسادت خیلی بد است. او مربی بزرگی است که در تیم بزرگی حضور دارد. او عناوین زیادی را فتح کرده است مانند من و خیلی از بازیکنان بارسا.”

“مادرید مورینیو شکست را نمی شناسد. کثیف بازی می کند.”

شب هالووین در ختافه

یکی از اتفاق های جنجالی در رابطه با مدافع برزیلی در زمان حضورش در بارسلونا به آن شب هالووین پس از پیروزی برابر ختافه برمی گردد. آلوس به همراه دیگر بازیکنان تیم با لباس هالووین در راهرو ورزشگاه سر و صدا به راه انداخت. آن رفتار موجب خشم و عصبانیت ختافه شد و میزبان آن را بی احترامی دانست.

“آقای آنخل تورس ما قصد بی احترامی نه به شما و نه به ختافه داشتیم، اگر این کار را کردیم عذرخواهی می کنیم.”

کنایه های به یادماندنی

هربار که آلوس پشت میکروفن قرار می گیرد اظهارات قابل توجهی را بیان می کند. او بی پرده صحبت می کند. همیشه صریح و مستقیم صحبت می کند و فکر نمی کند که پس از این اظهارات چه اتفاقی خواهد افتاد.

“پیش از انتقاد کردن تلاش کن تا خودت را در کنار انسان های متواضع قرار دهی. مهمتر از پول سلامتی است. اگر سلامتی نداشته باشید هیچ چیز ندارید. باید مراقبت کرد.”

“مدیران باشگاه بارسلونا خیلی نادرست و ناخوشایند بودند. به من احترام نمی گذاشتند. تنها زمانی به من پیشنهاد تمدید قرارداد دادند که فیفا آنها را محروم کرد.”

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.