[ad_1]

شنیده Penuma? این تنها مورد تایید FDA بزرگ شدن آلت تناسلی مرد دستگاه های موجود نه تنها بزرگ شدن آلت تناسلی مرد دستگاه در دسترس است اما با توجه به این که Penuma توسط FDA تایید شده است و اعتبار را در خود دارد که بزرگ شدن آلت تناسلی مرد واقعی است و قابل دسترسی… و امن… و یا در آن است ؟

پس از انتشار در سال 2004 بیش از 3000 مردان باید به حال این ایمپلنت وارد شده به آلت تناسلی خود شفت. ایده اولیه برای ایجاد این مش-مانند ایمپلنت باعث از مفهوم سیلیکون ایمپلنت سینه. قبل از این عمل جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد درگیر تزریق آلی یا غیر آلی مواد به طور مستقیم به آلت تناسلی مرد است. آلی تزریق می تواند چربی گرفته شده از خود شخص بدن شاید باسن یا ران چربی به طور مستقیم تزریق به آلت تناسلی مرد است. غیر ترکیبات آلی شامل سیلیکون. اثربخشی این روش نمی شد 100% تا Penuma اختراع توسط یک اورولوژیست به نام Elist شد یک مزیت برای مردان به دنبال دائمی و موثر برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد.

اصطلاح “بزرگ شدن آلت تناسلی مرد’ ممکن است تا حدودی گمراه کننده در تفسیر آن. زمانی که فکر می کند یکی از بزرگ شدن آلت تناسلی آنها معمولا فکر می کنم هر دو از نظر طول و دور. در واقعیت فیزیکی و بزرگ شدن آلت تناسلی مرد به عنوان در عمل جراحی است که تنها موثر برای گسترش دور از آلت تناسلی مرد. این بیشتر ساده تر و آسان تر از روش بیش از حد روش پیچیده است که در طول. این کار آسانی نیست به سادگی به طول مجرای ادرار بسیار پیچیده عمل است که کم و میزان موفقیت و پایین میزان رضایت.

این Penuma است وارد شده به آلت تناسلی مرد از طریق یک برش کوچک است که شکاف بالای شفت که در آن آلت تناسلی مرد به بدن متصل شده است. انعطاف پذیر مش مانند ایمپلنت است تضعیف به شفت آلت تناسلی مرد و تنظیم برای قرار دادن در اطراف آلت تناسلی مرد به طور کامل 360 درجه را کاملا پاکت آلت تناسلی مرد اما طراحی شده به پوشش حدود 270 درجه شفت. دلیل این امر این است که مخترع به طور کامل درک FDA را تصویب دستگاه اگر آن را کاملا احاطه و یا پیچیده در اطراف دور کامل از آلت تناسلی مرد, پوشش تمام 360 درجه از محیط.

پس از عمل جراحی وجود خواهد داشت و درد برای چند هفته است که احساس می شود از جراحی بخیه اتصال ایمپلنت به عنوان آن را تنظیم به جا به جایی در داخل شفت آلت تناسلی مرد. ایمپلنت طراحی شده است که انعطاف پذیر برای انطباق با حرکات مختلف گسترش آلت تناسلی مرد که آیا حالت شل یا راست.

پرونده Penuma

از پاسخ دهندگان از مردان که تا به حال این ایمپلنت آلت تناسلی با رضایت رای دادن ماوس در اطراف تنها 80% علامت که برگ 20 درصد یا یک پنجم بیماران مبتلا به کمتر رضایت بخش میزان رضایت بعد از عمل. حدود 3 درصد از مردان پس از عمل جراحی مورد نیاز برای برداشتن ایمپلنت با توجه به عوارض. عوارض می تواند شامل بخیه آینده از هم جدا به طوری که به درستی تثبیت ایمپلنت در محل. واقعی ایمپلنت خود را شکستن از هم جدا. لخته خون تشکیل در آلت تناسلی مرد. و به عنوان با عمل جراحی هر نوع عمل جراحی عفونت است یک خطر واقعی است که می تواند به تشدید قانقاریا در بدترین سناریو و همه ما می دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر گانگرن رخ می دهد… قطع آلت تناسلی! موارد عفونت عمدتا به دلیل بیمار تقصیر را از زیر مناسب بهداشت و مراقبت از دستورالعمل تعمیر و نگهداری بعد از عمل, این شامل پرهیز از sex حدود 8 هفته بعد از عمل.

همچنین شما باید به یاد داشته باشید که هیچ بیمه در دسترس است برای این روش و همچنین اگر نه در حال حاضر شما نیاز به ختنه شود. به یاد داشته باشید که این دستگاه افزایش زیبایی و نه درمان و یا درمان برای اختلال نعوظ.

چیزهای دیگر به یاد داشته باشید هزینه شده است. در بیش از $15,000 دلار از آن است که ارزان نیست حداقل برای توده ها این امر می تواند مقدار قابل توجهی از پول.

بنابراین وجود دارد هر چیزی خوب در مورد Penuma? بله کار می کند! این به خودی خود مطمئن است و آن تضمین شده است که شما در واقع یک آلت ضخیم تر — این است که در مقایسه با مجموعهای از وعده های کاذب از اصطلاح جعلی-قرص است که نتایج محدود و یا تنها به طور موقت نتایج. اگر شما می خواهید دائمی است که رشد دائمی آلت پس از عمل جراحی است اثبات احمق به معنی از انجام این کار.

یکی از نتیجه تعجب آور از Penuma دستگاه که نمی شد انتظار بود گزارش شده, طول آلت تناسلی مرد. اگر چه افزایش در دور تضمین شده است ضخیم شدن دور توسط 2 اینچ یا بنابراین شما در واقع می تواند افزایش در طول یک اینچ و یا بیش از حد! این چگونه ممکن است ؟ جاذبه است. وزن ایمپلنت در بیماران مشاهده شد به تدریج دراز به طول آلت تناسلی مرد از طریق گرانش با به آرامی وزن کردن آلت تناسلی مرد و کشش آن از وزن ایمپلنت. صدا آشنا است ؟ این کشش مکانیزم قادر به طول آلت تناسلی مرد است همان روش مورد استفاده در بزرگ شدن آلت تناسلی طبیعی تکنیک های مانند jelqing و آلت تناسلی مرد-دستگاه توسعه دهنده مکانیزم. بیش از مدت زمان طولانی این آرام و ثابت عمل کشیدن و یا کشش خواهد شد و طول آلت تناسلی مرد.

اگر شما می خواهید یک آلت تناسلی مرد بزرگتر پس از آن به جای به طور آهسته از 15.000 دلار برای Penuma آن ممکن است عاقلانه به انتخاب کردن برای چیزی شبیه به یک توسعه دهنده آلت تناسلی مرد دستگاه برای اولین بار برای فقط چند صد دلار شما هنوز هم می تواند رشد آلت تناسلی مرد بزرگتر به طور طبیعی و بدون عمل جراحی!

شما می خواهم برای رشد آلت تناسلی مرد بزرگتر به طور طبیعی و غیر جراحی? سپس یک توسعه دهنده آلت تناسلی مرد ممکن است یک گزینه برای شما است. در تنها کسری از قیمت عمل جراحی, شما می توانید درخواست کشش ملایم بر روی آلت تناسلی و رشد آلت تناسلی مرد بزرگتر. لطفا سایت من برای بررسی بهترین توسعه دهنده ی آلت تناسلی مرد در Penisolution

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *