[ad_1]

آن کاملا معمول است برای مردم امروز به استفاده از روغن نارگیل در آشپزخانه. آن را نیز بسیار معمول است برای مردم را به استفاده از آن در اتاق خواب است.

به عنوان یک قانون شما باید سعی کنید به نگه داشتن یک ظرف در آشپزخانه خود را جدا از ظرف خود را bedrooom. در واقع, آن است که توصیه می شود که شما در حفظ و یک ظرف بزرگ در آشپزخانه خود را و یک ظرف کوچک در اتاق خواب خود را. انجام این کار اجازه خواهد داد که شما را به استفاده از ظرف در آشپزخانه خود را برای دوباره پر کردن ظرف در اتاق خواب خود را با هیچ تهدیدی از آلوده متقابل مواد غذایی خود را.

که می شود گفت به نظر می رسد برخی از نگرانی با استفاده از روغن نارگیل برای wildly تخیلی بالغ اهداف است. قطعا روغن های دیگر شده اند به خوبی مستند شده است به عنوان بد به صورت واژینال استفاده و به عنوان یک شخصی روان است.

اما روغن نارگیل است که مانند این روغن های دیگر. در واقع روغن نارگیل کاملا متفاوت (حداقل) یکی از بزرگ, نمایشی, راه. آن تشکیل شده از زنجیره متوسط تری گلیسرید (به طور مشابه به عنوان حاوی زنجیره متوسط و اسیدهای چرب). روغن های دیگر مانند روغن زیتون و روغن تشکیل شده از اسیدهای چرب با زنجیره بلند.

در روانشناسی امروز مقاله منتشر شده در نوامبر 8, 2010 به نام “را به عنوان شما آن را دوست دارم/آخرین فیلم” دکتر پل Joannides Psy.D توضیح می دهد دو چیز است:

 1. روغن زیتون مولکول های بیش از حد طولانی برای جذب شود و به دیواره واژن است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از روغن زیتون می توانید اقامت در واژن پس از مقاربت باقی مانده در عقب از مهبل (واژن) به علت مشکلات.
 2. روغن نارگیل از سوی دیگر یکی از چند روغن با کوتاه زنجیره مولکول. این است که چرا آن را جذب به اپیتلیوم واژن.

در بیشتر شرایط عمومی FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) موافق است که روغن نارگیل امن استبه عنوان شرح داده شده توسط کمیته انتخاب در GRAS (به طور کلی به رسمیت شناخته شده به عنوان امن) و به عنوان ارسال شده در FDA سایت:

 • “هیچ یک از این موجود اطلاعات بیولوژیکی نشان می دهد که این مواد (روغن نارگیل روغن بادام زمینی اولئیک اسید و لینولئیک اسید) هستند خطرناک برای انسان و یا حیوانات و حتی زمانی که مصرف در سطح… از قدر بزرگتر می تواند نتیجه از استفاده از آنها… “
 • “وجود دارد هیچ مدرکی در اطلاعات موجود در روغن نارگیل و بادام زمینی و روغن و اسید اولئیک است که نشان می دهد و یا نشان می دهد دلایل منطقی به گمان خطر به… “

برای کمک به کاهش نگرانی چندین دکتر هم توصیه روغن نارگیل برای استفاده داخلی:

 • در اکتبر 2011, دکتر جن گونتر MD منتشر شده در یک وبلاگ مقاله با عنوان “روغن نارگیل: یک روغن طبیعی” بر روی وب سایت خود با عنوان “دست کمند حقیقت”. این مقاله اظهار داشت…

  بسیاری از زوج ها باید/ترجیح می دهند در طول lube sex. بسیاری از تجاری روغن می تواند تحریک کننده (و یا فقط کاملا راست). مواد تشکیل دهنده است که بسیاری از زنان تحریک کننده الکل هستند (اکثر ژل بر اساس گریس) و گلیسیرین و پارابن (بیشتر آب بر اساس lubes) هرگز به ذهن چیزهای اضافه کردن آنها را به صورت بو و طعم و مزه.

  یک گزینه عالی برای کسانی که پیدا کردن تجاری lubes تحریک کننده و یا مشکل با این واقعیت از بسیاری از مواد تشکیل دهنده باقی می ماند unpronounceable به همه اما شیمیدانان آلی است که روغن نارگیل. (2)

 • در مارس 2013, دکتر سارا Celik منجر پزشک درمان طبیعی و سم زدایی متخصص در کانادا به چاپ مقاله آنلاین با “واجد شرایط Magazine”. مقاله ای بود با عنوان “روغن با روغن نارگیل” و گزارش…

  “این احتمالا بهترین آلی روان کننده برای افزایش لذت جنسی و حفاظت از قطعات مورد علاقه خود را از STD است.”

  در آن زمان او همچنین گزارش داد که…

  “یک مطالعه نشان داد با استفاده از روان کننده همراه بود با بیش از سه برابر بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت های مقاربتی. جلوگیری از ایجاد یک زمین پرورش برای مخمر و دیگر عوامل بیماری زا با تعویض از تجاری روغن است که می تواند سمی به سلول ها و بافت به همه روغن نارگیل طبیعی.”

و اگر این اتفاق می افتد برای اولین بار از شما شنیده ام که تجاری روغن ممکن است برای شما بد, لطفا در نظر بگیرید در زیر لیستی از مواد معمول موجود در آنها:

 • پارابنها – شبیه استروژن بوده و مربوط به سرطان پستان است.
 • مبتنی بر نفت – ترس از به دام انداختن باکتری ها استفاده می شود که داخلی افزایش خطر ابتلا به عفونت.
 • گلیسیرین (یا کلمات شروع با “گلیکول” در مواد) – این مواد ارائه یک شیرین جشن برای مخمر.
 • الکل – به طور طبیعی خشک می شود و می تواند تحریک کننده برای پوست های حساس.

همچنین باید اشاره کرد که برخی از تجاری روغن ممکن است به جلوگیری از لقاح. این است که شناخته شده است به این صورت با روغن نارگیل. در حالی که مطالعات نشان می دهد که روغن مانند KY Astroglide و FemGlide بر کیفیت اسپرم و تحرک آنها را کاهش و آسیب رساندن به DNA است. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای باردار شدن برخی از سنتی ساله توصیه نمی شود.

به عنوان گزارش شده توسط “Cadida رژیم غذایی ایجاد شده توسط لیزا ریچاردز” اگر شما اتفاق می افتد به کاندیدا, شما احتمالا باید اجتناب از غذاهای زیر…

 • الکل – همچنین یک عنصر در برخی از تجاری lubes
 • اسید سیتریک – تولید افزودنی فرم از اسید سیتریک است که مشتق شده از مخمر. با این حال شکل طبیعی به عنوان موجود در لیمو و لیمو, خوب است در رژیم غذایی است.
 • میوه – به دلیل قند بالا
 • دانه/گلوتن – ممکن است فشار سیستم ایمنی بدن
 • گوشت فرآوری شده – از آنجا که آنها اغلب حاوی سطوح بالایی از دکستروز نیترات و سولفات و قند.
 • قارچ – خوردن قارچ ها ممکن است باعث یک واکنش التهابی اگر در حال حاضر مبتلا به کاندیدا است.
 • شکر – همچنین یک عنصر در برخی از تجاری lubes
 • سرکه – گاهی اوقات ساخته شده در مخمر فرهنگ آن داراي معده از اسید و همچنین می تواند باعث التهاب در روده خود را. یکی خاص و سرکه (كلیك كنید سرکه سیب) در واقع ممکن است مفید در مبارزه با یک کاندیدا رشد بیش از حد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *