[ad_1]

وجود دارد سه نوع از عمل جراحی است که می تواند در نتیجه یک استومی. یک استومی است باز از بیمار ادراری و یا سیستم گوارشی است که به ارمغان آورد به سطح شکم. این نوع جراحی معمولا انجام می شود که یک قسمت از روده یا دستگاه ادراری آسیب دیده است یا بیمار. گاهی اوقات استومی اعمال جراحی انجام شده برای تکمیل دیگر لازم است عمل جراحی به منظور اجازه می دهد باقی مانده بخش از روده به درمان و استراحت پس از بخشی از آن حذف شده است. انواع مختلف ostomies تعیین شده بسته به بخشی از دستگاه گوارش یا سیستم ادراری آنها شامل. Ileostomies به عنوان مثال شامل ایلئوم در حالی که urostomies مربوط به دستگاه ادراری.

چه مدت “کولوستومی” چیست ؟

Colostomies اشاره به استومی عمل جراحی است که شامل روده بزرگ به طور خاص. این عمل جراحی رخ می دهد که بخشی از روده بزرگ و یا سیستم گوارشی زیر آن نیاز به حذف. بخشی از روده بزرگ است و سپس متصل به سطح بیرونی شکم. این خروج است استومی.

چه نوع از کولوستومی عمل جراحی وجود دارد ؟

وجود دارد دو نوع اساسی از عمل جراحی که هر دو در نظر گرفته می شود colostomies: پایان کولوستومی و حلقه colostomies. پایان colostomies هستند یا موقت و یا دائم بسته به اینکه چه بخش هایی از روده باقی می ماند در زیر استومی و چگونه عملی reattachment است. پایان colostomies که در نظر گرفته شده به طور موقت معمولا انجام وقتی که باقی مانده بخش از روده نیاز به درمان و یا استراحت قبل از فولاد reattachment. گاهی اوقات این است که متاسفانه بیش از حد مخاطره آمیز به انجام; در موارد دیگر وجود دارد ممکن است به سادگی نمی تواند به اندازه کافی از روده باقی مانده زیر آن نقطه است. اگر تا پایان کولوستومی دائمی خواهد بود.

حلقه colostomies تقریبا همیشه در نظر گرفته شده به طور موقت و در حال انجام برای حفظ هر دو به پایان می رسد باقی مانده در روده و اجازه می دهد تا بیمار با خیال راحت به گذشته زباله در شرایط اضطراری و یا تحت حاد شرایطی. اما آن را نیز می تواند انجام شود زمانی که یکی دیگر از فولاد عضویت در روده نیاز به حفاظت و یا در آماده سازی برای عمل جراحی دیگر.

زندگی پس از کولوستومی

آیا به طور موقت یا دائم کولوستومی یک تغییر بزرگ در زندگی از استومی بیمار است. تقریبا در همه موارد کسانی که تحت colostomies را مجبور به پوشیدن یک کیسه گاهی اوقات به نام یک کیسه به منظور جمع آوری زباله. دلیلش این است که فرد را آگاهانه کنترل بیش از استومی. زباله اخراج از روده بزرگ است که معمولا جامد است. کیسه یا کیف است به تغییر چندین بار در روز. برای بیمارانی که stomas واقع شده در نزدیکی پایین روده آبیاری ممکن است یک گزینه است. آبیاری نیازی نیست که آنها را برای خرید کیسه کولوستومی اما نیاز است که بیمار صرف برخی از زمان هر روز داشتن روده سرخ با آب از طریق یک کاتتر وارد شده از طریق استومی. اما این ممکن است تنها در موارد که در آن استومی واقع شده است و در منحنی یا کولون نزولی و حتی همیشه تحت آن شرایط. بسیاری از بیماران نیاز به پوشیدن یک کیسه.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *