[ad_1]

استومی مسائل-یوک! هنگامی که یک استومی یک تصادف نیست خیلی!

من به یاد داشته باشید زمانی که ileostomy عمل جراحی توضیح داده شد به من. من گفته بود من می خواهم که یک کیسه استومی. من فقط باید به ضمیمه این کلیپ را به درستی و خوبی خواهد بود. شما می دانید من می تواند پرش در استخر شنا, رفتن, صخره نوردی, من اسب سوار کردن به غروب آفتاب. پس از عمل جراحی بود که صرفه جویی در زندگی برای من پذیرش این خیلی به آسانی. شاید من آن را از دست رفته اما من به یاد داشته باشید هر گونه بحث در مورد چیزهایی که می تواند به اشتباه. آن به نظر نمی رسد هیچ معامله بزرگ است. آن حتی صدای آن را تغییر دهید زندگی من, به جز برای چند دقیقه اینجا و آنجا برای مراقبت از.

من جایی خوندم که اگر خود را استومی, کیسه است که به درستی “متصل” و کوتاه بدون بو یا “خروجی” به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های پزشکی پس با ظرافت اشاره به محتویات کیسه خواهد نشت. در واقع من مطمئن هستم که درست می شود در دراز مدت بيماران دارای استومی به عنوان آنها یاد بگیرند کمی کلاهبرداری است که کمک به نگه داشتن همه چیز در نظم. اما در عین حال که سریع جستجو نشان می دهد بسیاری از ما که مبارزه حداقل در ابتدا.

در این پست من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن کمی در مورد آنچه که من سعی کردم آنچه که من قصد دارم به سعی کنید و آنچه که من در شبکه یافت می شود.

اول واضح است: با توجه به پرداخت. سازمان دیده بان برای شرایط است که ممکن است باعث مشکلات و سعی کنید به کشف چه چیزی باعث هر گونه نشت شما تجربه بنابراین شما می توانید وضعیت صحیح است. من مانیتور من کیسه و پانسمان ، من را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مهر شرکت و وجود دارد هیچ نشانه ای از نشت. من دو-بررسي کلیپ من و من مراقب باشید که نه به برهم زدن آن زمانی که من تغییر موقعیت از آنجایی که من تا به حال آن را اسلاید باز بر من یک بار. من منابع می گویند برای تغییر کیسه هر 3 تا 5 روز است. متوجه شدم من به ندرت مشکلات در روزهای 1 و 2 آنها معمولا در روز 3. بنابراین من قصد دارم به تغییر هر روز دیگر. فقط چیزهای ساده مانند آن.

بحث خود را به پزشک جراح زخم پرستار کسی است که می داند در مورد این مسائل و با آن کار می کند در همه زمان ها. من با داشتن مشکل با خروجی که خیلی آبکی آن را از طریق کلیپ. زمانی که من تا به حال عمل جراحی, جراح گفت: برای استفاده از Metamucil به ضخیم شدن خروجی و Imodium برای دریافت خروجی کمتر. این Metamucil مشغول به کار شد. او گفت: سعی کنید Imodium که زیادی کمک کرد. یک راه حل ساده! من بسیار خوشحالم که من پرسیدم.

من هم مشکل با “ضربه-outs” در کنار فلنج. من نمی یاد این همیشه اتفاق می افتد به من در روز 1 یا 2 روز. شاید وجود دارد چیزی متفاوت در مورد پوست و چسب فقط نگه ندارد کاملا به عنوان طولانی به عنوان انتظار می رود ؟ من مطمئن نیستم اما به تغییر ادامه خواهد داد در روز 2 از هم اکنون در. این معمولا اتفاق می افتد زمانی که چیزی crimps کیسه و خروجی نمی تواند جریان به پایین. آن را مفید خود را به تماشا نشسته و مطمئن شوید که لباس های خود را نمی بیش از حد تنگ و بیش از استومی. من فکر می کنم آخرین ممکن است باعث شده است من کمربند استراحت در زیر استومی بنابراین من را تماشا خواهد کرد که دفعه بعد من درایو.

من دستور تری پارچه کیسه استومی را پوشش میدهد. من امیدوار هستم که آن را در کیسه کمی راحت تر به پوشیدن کمک به جذب هر کمی از رطوبت باقی مانده پس از استحمام و خشک کردن و خاموش کردن برخی از صداهای روده.

من قطعا احساس کردم که بوی به کیسه استومی به ویژه پس از روز اول استفاده کنید. من با استفاده از deoderant قطره و آنها واقعا کمک کند. آنها مراقبت از هر گونه بو و آسان برای استفاده است.

من با استفاده از ارزان ترین استومی یک تکه کیسه ای است که من می توانم پیدا کنید. از آنجا که من تا به حال برخی از مسائل و من می خواستم به سعی کنید قبل از برش نسخه من تلاش یک متفاوت

من دوست دارم که این سایت برای پرستاران همیشه خوب پزشکی نقطه نظر. بررسی این مقاله اگر شما با داشتن شدید مسائل: http://allnurses.com/wound-ostomy-continence/leaking-ileostomy-any-145898.html

سلب مسئولیت: من یک حرفه ای پزشکی. شما همیشه باید به دنبال توصیه های پزشکی حرفه ای خود را در مورد هر گونه وضعیت پزشکی است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.