[ad_1]

اکثر نقاط بدن مانند روده و اعصاب و رگ های خونی را نرم و فلاپی. بدن آن قدرت و حمایت از آن اسکلت. این یک قاب داخلی-کار از 206 استخوان است. بسیاری از آنها مرتبط در مفاصل انعطاف پذیر به طوری که آنها می تواند حرکت کند زمانی که آنها در حال کشیده شده توسط عضلات. وجود دارد بسیاری از اشکال مختلف از استخوان بسته به بخشی از بدن آنها حمایت و کارهایی که آنها انجام می دهند. استخوان های بلند در بازوها و پاها کار مانند سفت girdlers بنابراین ما می تواند رسیدن به و نگه داشتن جسم و پیاده و اجرا شود. جمجمه یک گنبد به شکل استخوان است که احاطه و محافظت از ظریف مغز است. دنده فرم متحرک قفس. این محافظت از قلب و ریه در عین حال نیز اجازه می دهد تا حرکات تنفسی. بدون استخوان های ما ما را فقط با صدای تلپ افتادن روی زمین مانند یک پشته از ژلاتین!

اسکلت دارای دو بخش اصلی است. مرکزی برج مانند محوری شامل اسکلت جمجمه, ستون فقرات یا ستون فقرات و دنده ها و قفسه سینه در قفسه سینه. این appendicular اسکلت اندام; بازوها و پاها. استخوان ها در پاهای بلند و قوی نگه داشتن بدن و حمل آن در هنگام راه رفتن و در حال اجرا است. بازو و استخوان ها بسیار شبیه به استخوان پا, اما آنها باریک و سبک تر و مفاصل انعطاف بیشتری برای نفس نفس زدن و نگه داشتن.

استخوان حیوانات مرده و خشک و شکننده. اما در بدن استخوان ها بسیار زنده است. آنها خود را در اعصاب و عروق خونی و آنها در مشاغل مختلف مانند ذخیره مواد معدنی بدن. نمونه استخوان دارای یک لایه خارجی سخت و یا جمع و جور استخوان است که بسیار قوی و متراکم و دشوار است. در داخل این لایه اسفنجی استخوان است که مانند لانه زنبوری سبک تر و کمی انعطاف پذیر است. در وسط بعضی از استخوان ها است ژله مانند مغز استخوان که در آن سلول های جدید به طور مداوم در حال تولید برای خون است.

داخل مفصلی مانند مفصل زانو یا آرنج می رسد از استخوان تحت پوشش با غضروف (gristle). این براق, صاف و لغزنده و اجازه می دهد تا استخوان ها به اسلاید گذشته هر یک از دیگر بدون پوشیدن و یا مالش. مشترک همچنین شامل یک لغزنده, مایع, مایع سینوویال که با این نسخهها کار مانند روغن روان جنبش است.

نامرئی به نام امواج اشعه ایکس عبور می توانید از طریق بدن بافت نرم مانند عضلات و اعصاب است. آنها در معرض و یا تیره یک ورق از فیلم عکاسی قرار داده شده در سمت دیگر بدن است. اما اشعه متوقف هستند متراکم بافت; به طور عمده استخوان و غضروف. بنابراین این نشان می دهد تا سفید. این X-ray نشان می دهد استخوان در مچ دست و کف دست و انگشتان است.

استخوان و مفاصل مانند نقاط دیگر بدن سالم بماند اگر از آنها به درستی استفاده می شود. ورزش و فعالیت می تواند کمک به توسعه استخوان های قوی و صاف قابل انعطاف مفاصل. اما اگر مشترک به طور منظم مجبور فراتر از محدوده طبیعی خود را از جنبش آن را در نهایت می تواند رنج می برند مشکلات استفاده بیش از حد مانند درد و سفتی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.