[ad_1]

ایسنا/اصفهان ارشد نظامی ارتش در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری گفت: امسال شیوع ویروس کرونا ارتش را بر این داشت تا در روز ارتش به جای رژه با تجهیزات نظامی، ارتشیان با شعار مدافعان سلامت با تجهیزات بیولوژیکی برای مقابله با کرونا به رژه و رزمایش بپردازند.

امیر محسن آذرافروز (صبح امروز جمعه-۲۹ فروردین ماه) در مراسم رژه بیولوژیکی ارتشیان اصفهان به مناسبت گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: ۲۹ فروردین ماه از ایام الله و روز حماسه آفرینی ارتش است.

وی ادامه داد: فضیلت پوشیدن لباس ارتش که تنها ارتش الهی در حال حاضر است و از یاری رساندن به مردم دریغ نمی‌کند نصیب هر شخصی نمی شود و ۲۹ فروردین ماه مدال افتخاری برای هر ارتشی است که توسط امام خمینی(ره) بر روی سینه ارتش زده شده است.

ارشد نظامی ارتش در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: امام خمینی (ره) ارتش را از قهر گمراهی به سوی راه الهی هدایت و ارتشیان را یار و یاور مردم کرد.

به گزارش ایسنا، آذرافروز، ارتش را حافظ آرمان های ایران اسلامی دانست و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در تلاش بوده که حافظ آرمان های نظام اسلامی ایران باشد و در دوران هشت سال دفاع مقدس آنچه توان داشت به میدان آورد و ۴۸ هزار شهید والا مقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

وی با اشاره به اینکه ۲۹ فروردین سال جاری متفاوت با سال های گذشته است، توضیح داد: امسال شیوع ویروس منحوس کرونا ارتش را بر این داشت تا به جای رژه با تجهیزات نظامی، ارتشیان با شعار مدافعان سلامت با تجهیزات بیولوژیکی برای مقابله با کرونا رژه و رزمایش بپردازند.

ارشد نظامی ارتش در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری درباره فعالیت در ارتش برای مبارزه با کرونا در سطح استان اصفهان، خاطرنشان کرد: اقدامات ارتش در استان اصفهان در پنج بخش انجام شده است که به طور خلاصه برقراری ایستگاه های کنترلی در ورودی و خروجی های استان و همچنین برقراری ایستگاه کنترلی فرعی در مسیرهای فرعی، کمک به نیروی انتظامی در شهر اصفهان، برقراری ایستگاه های پایش سیار برای کمک به شبکه بهداشت، ایجاد نقاهتگاه در استان اصفهان، اعزام کادر پزشکی به بیمارستان کاشان و در اختیار گذاشتن یک درمانگاه با تمام کادر پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی کاشان از جمله اقدامات ارتش برای مبارزه با کرونا در استان اصفهان بوده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *