[ad_1]

بازیکن تیم ملی فوتبال مراکش بعد از دو سال هنوز تحت تاثیر آسیب دیدگی در دیدار برابر ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

به گزارش ایسنا و به نقل از العاجل، دیدار تیم ملی فوتبال مراکش برابر ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با یک گل به سود ایران به پایان رسید.

در این دیدار، نورالدین امرابط بازیکن مراکشی که اکنون در النصر عربستان بازی می‌کند بعد از برخورد ناخواسته‌ای که با وحید امیری داشت از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شد و هنوز تاثیرات این آسیب دیدگی او را رها نکرده است.

امرابط در گفت‌وگویی که با سایت « المرصد» مراکش داشت، گفت: وقتی در بیمارستان به هوش آمدم درباره نتیجه بازی پرسیدیم. مدیر برنامه‌هایم گفت که ایران با یک گل به پیروزی رسیده است. من فکر می‌کردم که ما پیروز شده‌ایم اما عکس آن رخ داده بود. من ده‌ها بار از نتیجه بازی سوال کردم و متاسفانه هر بار فراموش می‌کردم.

وی ادامه داد: در آن روز حافظه‌ام را به خوبی قبل به دست نیاوردم. در روی موبایلم شماره تلفن مادرم را دیدم و به همین خاطر با او تماس گرفتم. مادرم بارها زنگ می‌زد اما فراموش می‌کردم که به او زنگ بزنم. پزشک به من گفت که نباید برابر پرتغال ریسک کنم و سلامتی‌ام را به خطر بیندازم. او به من گفت که یک ضربه دیگر ممکن است باعث مرگ من شود. من حافظه بسیار خوبی داشتم و همه چیز دوران کودکی‌ام را به خاطر می‌آوردم اما اکنون شرایط برایم سخت شده است.

این بازیکن مراکشی به توصیه پزشک عمل نکرد و در دیدار برابر پرتغال و اسپانیا هم به میدان رفت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *