[ad_1]

فقط به عنوان دوبرمن پینچر متولد شده است با نازک و شکننده دم که به طور معمول بریدن این نژاد نیز متولد شده با طول متوسط گوش که فلاپی. اما دوبرمن است که معمولا شناخته شده به عنوان داشتن گوش اشاره کرد. چگونه آنها آن ؟ آنها به کسانی که از روش کشت است که نه مانند لوازم آرایشی و بهداشتی را بیش از. اگر شما در حال تحقیق در مورد دوبرمن پینچر, شما قطعا باید بدانید در مورد این روش و تصمیم گیری خود را.

گوش محصول روش است که در واقع انجام عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی با همه قبل از عمل جراحی مورد نیاز است. آن انجام شده است که دوبرمن حدود دو ماه سن است و نه درگیر روش از آغاز تا پایان و نیاز به بیش از فقط عمل جراحی است. عمل جراحی خود را طول می کشد کمتر از یک ساعت. عمل جراحی شامل قطع و اتصال مجدد گوش. سپس گوش ها محافظت شده توسط یک جام تا بخیه برداشته و شفا به اتمام است. بعد از این همه دوبرمن گوش را به ضبط می شود و به حالت نشسته و بدون نوار و این می تواند در هر نقطه از 4 ماه تا یک سال.

یک دوبرمن پینچر مالک است که معمولا قادر به انتخاب کنید که از سه گوش سبک او را دوست دارند. انتخاب شامل کوتاه نظامی محصول است و با یک پایگاه گسترده ای. بعدی است متوسط, محصول تا حدودی طولانی تر با کوچکتر پایه. گذشته است و این نشان می دهد محصول است که بلندترین گوش که طولانی تر است و در عین حال با یک پایه کوچک.

همانطور که با دم کشت و گوش را برداشت آمده است به صراحت بيان در حال توسعه بیشتر و بیشتر مفهوم منفی و برداشت است که چنین عمل جراحی زیبایی است که واقعا نمی اخلاقی روش برای دامپزشکان انجام می شود. در واقع بسیاری از کشورها مانند آفریقای جنوبی, نروژ, سوئد, انگلستان, نیوزیلند و استرالیا است. گوش برداشت است که هنوز قانونی در ایالات متحده است. با این حال حتی زمانی که شما خواندن این استاندارد برای دوبرمن پینچر آن را توصیف گوش راست و نابود و لگدمال صاحبان پیدا خواهد کرد کمتر و کمتر دامپزشکان که با آن آشنا هستند و انجام این روش است.

بنابراین اگر شما می خواهید برای به دست آوردن یک دوبرمن پینچر برای نشان دادن اهداف شما ممکن است یک تصمیم سخت را در مورد گوش برداشت. شما قطعا نیاز به امن برخی از مشاوره از دامپزشکان و پرورش دهندگان در مورد مثبت و منفی از برداشت روش. شما نیاز به یادگیری در مورد و نه طولانی روش دخالت خود را در روش و پیدا کردن یک دامپزشک با تجربه حاضر به انجام این روش است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *