[ad_1]

ایسنا/خراسان شمالی مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی با اشاره به اینکه در اجرای طرح اقدام ملی یک تعداد از واحدهای مسکن مهر در حال تکمیل به طرح مذکور انتقال می یابند تا با استفاده از آن ظرفیت تکمیل شوند، گفت: احتمال می رود در خراسان شمالی حدود دو هزار واحد مسکونی مهر با استفاده از طرح اقدام ملی مسکن تکمیل شوند.

ناصری در نشست خبری که شش شهریور ماه در محل مدیریت شعب بانک استان برگزار شد، در ارتباط با طرح اقدام ملی مسکن در این استان اظهارکرد: طی هماهنگی های صورت گرفته حدود هفت هزار و ۷۰۴ نفر در استان برای اجرای این طرح معرفی شدند که از این تعداد یک هزار و ۲۲۶ فقره افتتاح حساب صورت گرفته است.

وی ادامه داد: از یک هزار و ۲۲۶ نفر نیز فقط ۳۲۳ نفر در کل استان به بانک ها مراجعه داشته و رقم ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومانی که باید واریز می کردند را واریز کرده اند.

ناصری در ادامه در ارتباط با تعیین تکلیف مسکن های مهر در این استان نیز بیان کرد: در مسکن های مهر شهری تعداد شش هزار و ۱۰۰ پروژه با تعداد ۲۶ هزار و ۳۸۳ فقره تسهیلات باید پرداخت شود که رقم ارائه تسهیلات شش هزار و ۵۵ میلیارد و ۱۵۷ میلیون ریال بوده است.

وی با اشاره به اینکه ۸۵ درصد از این واحدها تکمیل شده است، توضیح داد: از ۲۶ هزار و ۳۸۳ فقره، سه هزار و ۸۳۰ فقره باقی مانده که تکمیل و تحویل داده شود.

این مقام مسئول ادامه داد: در بخش مسکن روستایی نیز ۱۰ هزار و ۴۳۵ فقره تسهیلات روستایی با رقم یک هزار و پنج میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال بوده که تکلیف ۹ هزار و ۶۶۳ فقره تعیین شده است و در حال بهره برداری است و ۵۷۲ فقره نیز باقی مانده است.

انتهای پیام

         

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *