[ad_1]

اگر شما اغلب احساس خستگی در صبح و یا شما احساس خواب آلودگی در طول روز و در عین حال شما از طریق خواب شب, سپس آن را ممکن است زمان برای خودتان بررسی توسط یک دکتر. دلیل این است که شرایط خاصی وجود دارد که ممکن است باعث شود شما به خوبی خواب. آپنه انسدادی خواب یک بیماری است که تداخل با کیفیت خواب خود را. راه های مختلف وجود دارد که در آن وضعیت می تواند اداره می شود و یکی از راه حل ها استفاده از CPAP ماشین آلات.

چه CPAP ماشین ؟

فشار مثبت مداوم (CPAP) ماشین آلات استفاده می شود برای فعال کردن یک فرد است که آپنه انسدادی خواب به خواب بهتر است. آپنه انسدادی خواب (OSA) یک بیماری است که به موجب آن راه هوایی را مسدود می شود زمانی که شما در حال خواب. این انسداد ایجاد می شود که عضلات گلو, استراحت, ساخت بافت گلو و زبان به مسدود کردن راه هوایی. این باعث می شود شما را در کم عمق تنفس و یا شما ممکن است قادر به تنفس برای چند ثانیه.

عدم وجود هوا باعث کاهش جریان خون به مغز. این باعث می شود مغز شما را بیدار کند و سیگنال عضلات مسئول برای تنفس به تابع. شما به طور معمول در یک نفس عمیق است که به دنبال یک grunting سر و صدا. مغز شما خواهد شد و سپس به خواب بروید و بیدار خواهد کرد زمانی که دوباره انسداد رخ می دهد یک بار دیگر. این فرایند تا حد زیادی تحت تاثیر خواب خود را و شما ممکن است از آن آگاه است.

اجزای یک ماشین CPAP

CPAP ماشین ها به طور کلی شامل یک موتور و یک شلنگ و یک ماسک. موتور در هوا از اتاق و pressurizes آن را به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که راه هوایی را سقوط نمی کند. وجود ماشین آلات است که باید از یک مرطوب کننده است که ساخته شده از یک مخزن آب که گرم کردن آب به طوری که شما می توانید نفس کشیدن در هوایی که دارای رطوبت است. این تضمین می کند که شما را رنج می برند نیست از خشک و گلو در هنگام استفاده از دستگاه. یک شلنگ استفاده می شود به حرکت هوا شده است که تحت فشار از موتور به ماسک.

ترین ماشین آلات است که باید از یک مرطوب کننده ساخته شده با شیلنگ است که می تواند گرم. گرمایش مهم است که به منظور جلوگیری از تراکم به دلیل هوای مرطوب است که از طریق شلنگ. قطر شلنگ به طور معمول بستگی به نوع ماشین است که شما استفاده خواهد شد. وجود دارد به طور عمده سه نوع مختلف از ماسک استفاده می شود که با CPAP ماشین آلات. شما می توانید با استفاده از یک ماسک را پوشش می دهد که بینی تنها یکی را پوشش می دهد که بینی و دهان و یا شما می توانید با استفاده از شاخک های بینی که مجهز به بینی.

افزایش اثربخشی CPAP ماشین آلات

وجود انواع مختلف ماشین آلات CPAP و مهم است که برای شناسایی دستگاه خواهد شد که موثر ترین برای شما. شما می توانید تصمیم به استخدام یک ماشین به بررسی کنید که آیا آن را مناسب برای شما و سپس شما بعدا می توانید آن را خرید و یا خرید یک مشابه. در صورتی که شما تجربه منجر به احتقان و آبریزش بینی بعد از استفاده از دستگاه خود را پزشک می تواند داروهای توصیه است که شما می توانید اسپری به طور مستقیم به بینی برای از بین بردن احتقان. شما همیشه باید مطمئن شوید که ماسک خود را متناسب با درستی به طوری که هوایی می کند نشت نیست. با استفاده از دستگاه های روزانه خواهد خلاص شدن از علائم آپنه انسدادی خواب.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *