[ad_1]

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای طرح «نشاط معنوی» به‌صورت مجازی با استفاده از ظرفیت مبلغین خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام هادی شفیع‌زاده -مدیرکل اعزام مبلغ این سازمان- درباره برگزاری طرح نشاط معنوی اظهار کرد: طرح «نشاط معنوی» یکی از کار ویژه‌های اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف در سال‌های اخیر است که به‌ منظور غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در بقاع متبرکه اجرا می‌شود.

وی افزود: به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، در سال جاری شکل اجرای این برنامه تغییر کرده و به‌جای حضور کودکان و نوجوانان در بقاع متبرکه، کلاس‌های آموزشی این طرح در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.
 
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف تصریح کرد: ۳۰۰ مبلغ از قم در بیش از۳۲۰ کانال و به‌طور مجزا در کانال‌های امامزادگان فعالیت دارند که موضوعات فعالیتشان ترویج معارف دینی، قرآن و عترت و مباحث اجتماعی و فرهنگی و هنری است.
 
شفیع‌زاده گفت: مبلغین با ارائه سخنرانی‌های کوتاه، برگزاری مسابقات، مشاوره مجازی و معارف دینی، مهارت‌های اجتماعی را به شرکت‌کنندگان در این طرح آموزش می‌دهند.
 
وی افزود: مبلغینی که در این طرح به‌کارگیری شده‌اند، مسلط به سواد رسانه و آگاه به موضوعات فضای مجازی بوده و با هدف کمک و مساعدت به مدیران کانال‌ها، نسبت به تبلیغ مجازی اقدام می‌کنند.
 
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف در پایان خاطرنشان کرد: به‌ منظور تأمین بخشی از محتوای لازم و پشتیبانی محتوایی، کانالی توسط این اداره کل  ایجاد شده و در طول سال و در مناسبت‌های مختلف بخشی از محتوای مورد نیاز کانال‌های امامزادگان را تأمین می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.