[ad_1]

آینده غیر جراحی کشیدن گزینه های: PurTox و Xeomin

مایع facelifts, غیر-فولاد گزینه ایده آل برای کسانی که نمی بسیاری از چین و چروک یا افتادگی پوست شده یک کالا برای جراحان پلاستیک به دنبال ارائه یک با حداقل تهاجم ضد پیری روش. FDA تایید شده تزریقی شامل بوتاکس و کلاژن و به تازگی تایید شده Dysport. همه باید بزرگ شباهت ها و تفاوت بسته به اولویت خود را. اگر این گزینه ها کافی نیست, دیدنی, پیشرفت در جراحی زیبایی آموزش و پرورش و فناوری باید با توجه به گزینه های بهبود یافته برای لیفت صورت جایگزین.

به تازگی به ویژه در جدید و زیبایی, مجله Xeomin و PurTox گفته می شود جدیدترین چهره های تزریقی درمان است. اجازه بدهید با یک نگاه بهتر در هر دو که پیش بینی FDA تصویب به عنوان به زودی به عنوان در سال 2010.

PurTox تا به حال بسیار مثبت بررسی در آزمایش های بالینی که مانند بوتاکس یک آماده بوتولینوم نوع سم. PurTox اساسا تبلیغ به عنوان خالص تر صورت بوتاکس و بنابراین اعتقاد به تولید بیشتر و نتایج طولانی مدت از دومی رقیب. PurTox با این نسخهها کار با مسدود کردن فعالیت عضله در صورت جلوگیری از چروک و خطوط ریز و چین و چروک. یک روش طبیعی انجام می شود در 30 دقیقه یا کمتر است و اعتقاد بر این هزینه از $500-$2500 در هر تيمار مشابه بوتاکس Dysport. مانند بوتاکس Dysport, PurTox عوارض عبارتند از: امکان پتوز (افتادگی پلک) و تورم و کبودی و خارش و یا قرمزی در محل تزریق.

Xeomin یکی از جدیدترین سبز گزینه های موجود میان زمان خط تزریقی. آماده سم بوتولینوم است که در حال حاضر در دسترس برای استفاده در اروپا Xeomin فاقد complexing پروتئین های حذف شده در طول فرآیند تصفیه. این پروتئین ها بر این باور هستند که برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن شما در پاسخ به این ماده و کاهش آنتی بادی ضد توسعه است. علاوه بر این Xeomin پایدار باقی می ماند در دمای اتاق به مدت سه سال از بین بردن نیاز به نگهداری در یخچال (به همین دلیل است که آن را به عنوان یک گزینه سبز). Xeomin در حال حاضر FDA تایید شده ولی در انتظار تایید پس از اتمام تست بالینی در ایالات متحده است. Xeomin نیز استفاده می شود برای درمان بلفارواسپاسم یک بیماری است که با بسته شدن غیر ارادی پلک و شرایط دیگر.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *