[ad_1]

پس از جراحی پلک فوقانی در نظر گرفته شده است خطرناک است, افرادی که به دنبال یک لیفتینگ پلک همیشه در جستجو در مورد جایگزین برای یک چشم بلند که آنها را به نتیجه مورد نظر خود را بدون نیاز به رفتن زیر تیغ. بله وجود دارد در واقع کاملا چند غیر جراحی چشم بلند گزینه های خارج وجود دارد برای رفع افتادگی پوست و افتادگی پلک ها اعم از چشم اسرار نوار چسب و سفت کردن پوست کرم برای فرکانس رادیویی آسانسور روش. واقعا چشم اسرار یک محصول فوق العاده اما قبل از بحث در مورد آن, اجازه دهید ما برای اولین بار از طریق گزینه های دیگر در دسترس ما در حال حاضر.

Thermolift

یکی از آخرین فن آوری در حال حاضر در دسترس برای معکوس کردن روند پیری استفاده از فرکانس رادیویی امواج در جهت لیفتینگ و افتادگی پلک ها و کاهش چشم چین و چروک است. این فرکانس رادیویی به آرامی گرم کردن عمیق سطح پوست و علل آن را به قرارداد به طوری که پلک فوقانی می توانید یک آسانسور. این Thermolift در واقع یکی از موثرترین جایگزین هایی برای لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی چشم از آنجا که این روش به طور کلی به عنوان امن و آن را بیش از یک ساعت برای تکمیل درمان. بیمارانی که تحت این نوع حرارتی چشم بالابر داده می شود یک بی حسی موضعی و انتظار می رود آنها را به سر کار بدون استراحت در بستر و یا بستری شدن در بیمارستان.

Therrmolift می تواند در درمان تمام رنگ پوست است که به عنوان امن تر از عمل جراحی لیزر که در آن همیشه وجود دارد خطر از رنگدانه تحت تاثیر قرار گرفتن. اما اگر افتادگی پوست یا چین و چروک عمیق, مجموعه Thermolift به سختی می تواند ارائه هر گونه سود به خصوص برای افراد مسن. در چنین مواردی سنتی پلک, عمل جراحی مورد نیاز است.

لیزر

لیزر عمدتا استفاده می شود برای کاهش چین و چروک اطراف چشم و آنها را نمی دهد به طور مستقیم چشم آسانسور. برای لیزر به طور کلی پوسته پوسته شدن سطح پوست و کمک به بازگرداندن قابلیت ارتجاعی پوست است. نتایج می تواند تقریبا یک دهه و درمان با لیزر است به آرامی به دست آوردن محبوبیت است.

چشم کرم

وجود دارد پلک کرم های موجود در بازار است که می تواند سفت افتادگی پوست و تن تا عضلات صورت. اما آنها بیشتر موثر با بیماران جوانتر که می تواند تا حد زیادی بهره مند از جمله کرم های ضد پیری. اما من می توانم به شما اطمینان دهم که شما چین و چروک اطراف پوست قطعا کاهش می یابد اگر شما همچنان به استفاده از آنها را به صورت منظم.

موضوعات

این روش شامل قرار دادن ضد افتادگی بخیه زیر پوست سطح به منظور به شما یک پلک بالا ببرد. تنها یک برش کوچک مورد نیاز برای این فرایند و درمان می تواند انجام شود با استفاده از بی حسی موضعی در مطب متخصص پوست خود را. کل فرایند طول می کشد کمتر از یک ساعت به پایان رسید.

پلک بالایی نوار

روی پلک بالایی نوار مفید ترین و ارزانترین روش همه آنها را که در آن شما درخواست نوار چسب بر روی پلک فوقانی به منظور خودتان را به یک پلک بالا ببرد. بالای چشم آسانسور نیز تدابیر پوست اطراف چشم و به شما می دهد یک هشدار و طراوت نگاه کنید. چشم اسرار شرکت تولید کننده این نوع فوری پلک نوار است که می تواند لبخند را به چهره شما فورا. در واقع اثرات چشم اسرار پلک نوار فوری تقریبا چشمگیر و شما می توانید آنها را بدون ابتلا به کسی توجه با و یا بدون را-تا زمانی که 12 ساعت.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.