[ad_1]

“زمانی که من می توانید شروع به رقص دوباره پرسید:” سالسا رقصنده.

“به محض این که شما بدهد تا کسانی که کفش های پاشنه بلند!” من پاسخ داد.

او به من خیره شد بطور سرد. من می دانم که من باید آن را گفت. من می دانم که این جنگ را نمی توان به دست آورد.

این احتمالا نمی خواهد آمد به شما به عنوان یک شگفتی: شما نمی توانید بگویید یک زن رقصنده سالسا که او نمی تواند پوشیدن “ناز” کفش. صرف نظر از اینکه چگونه سخت آنها را بر روی پا و چقدر آسیب آنها را به این مهم سازه های یک زن هنوز هم اصرار بر پوشیدن او 5″ ‘انت جیمی” چرا که آنها نه فقط کفش. آنها بخشی جدایی ناپذیر از سالسا تجربه.

کفش های هستند بخش مهمی از رقص است که بسیاری از زنان ادامه خواهد داد و با پوشیدن آنها را از طریق درد شدید در حالی که همه دانستن است که انتخاب خود را از کفش آنها را منجر به اجتناب ناپذیر عمل جراحی در سال است که به دنبال. آن است که بیهوده به تلاش و متقاعد کردن آنها را به سعی کنید از کفش های مختلف. در عوض من می خواهم به جای تمرکز بر روی آنچه که ما می توانیم کنترل: خود را بی امان عوارض جانبی.

مشکل با کفش پاشنه بلند بالا نیست که آنها لزوما علت یک بیماری رخ می دهد. اما آنها می توانند یک خود خسته شده اید و یا خفیف وضعیت بسیار بدتر و در بسیاری از موارد غیر قابل تحمل. چرا که نیروی بدن اعمال می شود به metatarsals و انگشتان ما معمولا به زنان رقصنده با سختی میخچه و پینه bunions hammertoes, neuromas و مهمیز استخوان انگشتان پا. حقیقت غم انگیز این است: کفش های پاشنه بلند بالا را در هر یک از شرایط فوق بدتر است. بنابراین اگر شما تمایلی به رها کردن کفش خود را, شما باید آماده برای مدیریت علائم و یا انتخاب کردن برای یک عمل جراحی سرپایی برای درست منحرف ساختار.

برخی از چیزهایی که شما می توانید برای تعمیر و نگهداری:

فایل خود را پینه & میخچه – با پینه & میخچه و نگهداری کلیدی است. اصلاح آنها را به طور منظم به طوری که آنها نمی شود اما مطمئن باشید به ترک برخی از کالوس. به یاد داشته باشید – به این دلیل بدن شما تولید کالوس است برای محافظت از پوست از اصطکاک است. شما می توانید این را امتحان کنید خودتان یا پزشک خود را ببینید که اصلاح کردن تنها مقدار مناسبی.

سرمایه گذاری در Moleskin – Moleskin با چسب پشتیبان گیری را می توان از داروخانه های محلی خود را. استفاده از این برای جلوگیری از فشار دادن با هم و یا از مالش در برابر طرف از کفش های شما. محل این moleskin در “نقاط” و ببینید اگر شما تجربه هر گونه کمک. تاپس از انگشتان پا جای دیگری که در آن moleskin می تواند موثر باشد.

تمرین در موسیقی جاز آپارتمان – در حالی که موسیقی جاز آپارتمان خود را در حال حاضر مسائل (مانند التهاب غلاف کف پا به دلیل عدم حمایت در قوس) آنها می توانند ثابت نگه داشتن فشار انگشتان خود را. با توجه به شرایط خاص در نظر سوئیچینگ بین پاشنه و جاز آپارتمان در حالی که شما تمرین.

پوشیدن ارتز – هنگامی که شما در حال کردن کف مطمئن شوید که شما می پوشند به خوبی پشتیبانی کفش با سفارشی orthotic قرار دادن. قرار دادن پای خود را در یک موقعیت ایده آل در حالی که شما در حال رقص ممکن است کمک به شما به طور کلی بیماری که فشار است.

بسیاری از پیدا کردن یک راه حل برای یک رقصنده (در واقع بدون دیدن یک دکتر) شامل آزمون و خطا است. به عنوان شما در حال جستجو برای بهترین راه حل است که شما را نگه می دارد بر روی زمین به یاد داشته باشید که درد بدن خود را راه شما گفتن چیزی اشتباه است. اگر شما نمی مسئله آن بدتر خواهد شد. بهترین شرط بندی شما است به دنبال مشاوره پزشکی حرفه ای اگر این بیماری درمان یا مزمن می شود. بسیاری از رقصنده های جلوگیری از دیدن یک حرفه ای به دلیل ترس آنها از کلمه “عمل جراحی است.” این ترس است اما غیر منطقی. Podiatric پزشکی را به طور قابل توجهی پیشرفته بیش از چند سال گذشته. ترین عمل جراحی برای رقص مسائل مرتبط (اگر درمان در مراحل اولیه) جزئی هستند و ممکن است تنها نیاز به یک بخیه. دیدن یک پزشک برای مشاوره (بسیاری از ارائه این خدمات به صورت رایگان). دانش شما به دست آوردن می تواند خود را نجات رقص حرفه ای!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.