[ad_1]

چه کس دیگری می خواهد به می دانم که اگر داشتن آلت تناسلی مرد بزرگتر تبدیل خواهد شد در شما احساس اعتماد به نفس بیشتری را sex بیشتر مواد منفجره از همیشه قبل از ؟ شما در حال خواندن این مقاله راست! امروز من قصد دارم به بحث در مورد 4 سوالات متداول مردان در به همین دلیل (و اگر) زنان را تحت تاثیر قرار با یک مرد است که به خوبی وقف و شما همچنین می خواهید کشف آنچه در حال رفتن به کار به طور موثر ترین و طبیعی ترین و امن ترین و مقرون به صرفه ترین برای رشد آلت تناسلی مرد بزرگتر از اندازه (تا 1 و 4 اینچ طول اضافی بیشتر دور محکم نعوظ و بیشتر).

پرسش و پاسخ #1 – اولین چیزی که که زنان در آن به نوبه خود آنها را با یک آلت تناسلی مرد ؟

پاسخ – اولین چیزی که به نوبه خود یک زن در این است که در واقع نه یک نعوظ اندازه خود را شل غیر بنا حلق آویز اندازه. اگر شما “بزرگ در شلوار”, پس از آن شما یک شانس ایستادن! زنان واقعا در حال تبدیل به یک مرد است که طولانی حلق آویز شل اندازه.

متاسفانه بسیاری از مردان رنج می برند و “آلت تناسلی مرد” blues! این است که فوق العاده کوچک شل اندازه که تقریبا به نظر می رسد به عنوان اگر شما حتی نمی باید یک گوشی آلت تناسلی مرد! در حال حاضر خبر خوب این است که وجود دارد یک روش بزرگ شدن است که خواهد شد نه تنها کمک به شما یک بزرگتر اندازه نصب آن را نیز کمک به افزایش خود را شل اندازه به عنوان به خوبی. من صحبت کردن در مورد است که به طور خلاصه.

پرسش و پاسخ #2 – چه می شود زنان بیشتر… دیگر اندازه و یا ضخیم تر اندازه ؟

پاسخ – بر خلاف اسطوره های آن را هر دو. آلت تناسلی مرد بلند و ضخیم دیک با هم چیزی است که نوبت زنان است. داشتن یا/و یا به نظر می رسد ممکن است خنده دار و در واقع می تواند به نوبه خود یک زن است!

پرسش و پاسخ #3 – من یک انحنای کمی که من آلت تناسلی مرد به طور کامل ساخته خواهد شد و این یک مشکل است ؟

پاسخ – متاسفانه بله, آن می تواند یک مشکل. این قطعا می تواند ناخوشایند اگر شما که بدنام موز شکل منحنی زمانی که شما در رسیدن به نعوظ. اما امید وجود دارد. اگر شما انتخاب می کنید طبیعی بزرگ شدن به اندازه خود را افزایش دهد و سپس شما خواهد شد نه تنها افزایش اندازه خود را, شما همچنین می خواهد خلاص شدن از شر است که انحنای آلت تناسلی خود را نصب. اما اگر شما به طور قابل توجهی منحنی آلت تناسلی نعوظ (تقریبا مانند حرف C) پس از آن بیش از احتمال زیاد شما ممکن است بیماری Peyronies. من به شما توصیه پزشک خود اطلاع دهید با این مشکل ثابت به طور طبیعی.

پرسش و پاسخ #4 – من می شنوم مختلف در مورد اندازه آلت تناسلی مرد است که زنان جذاب پیدا کنید. که اندازه ایده آل ؟

پاسخ – خوب متوسط اندازه آلت در میان تمام مردان (با توجه به مطالعات متعدد) است که حدود 6 اینچ به طور کامل ساخته شده است. هر چیزی کوچکتر از آن است که کمتر از متوسط (که من استفاده می شود به آینده در شرم آور 4 1/2 اینچ ساخته!). در حال حاضر اندازه است که بسیاری از زنان (باز هم با توجه به چند مطالعات تحقیقاتی) تمایل بسیاری به طور متوسط 7 1/2 اینچ (که جایی که من هستم در حال حاضر… YIPPY!), و طیف گسترده ای متوسط است که در هر نقطه از 7 تا 9 اینچ است. صحبت از آن please don’t make محبوب اشتباه فکر کردن که یک آلت تناسلی مرد بزرگ (بیش از 9 اینچ) است و زنان چه می خواهند. آنها نمی! که راه بیش از حد بزرگ برای بسیاری از زنان است و می تواند باعث درد!

خط پایین…

بله داشتن آلت تناسلی مرد بزرگتر قطعا تحت تاثیر قرار دادن و آنها را تبدیل شده است. آن را نیز ایجاد مقاربت خیلی بیشتر مواد منفجره نیز هست. البته این برای کسانی که “کل” بسته وقتی که می آید به داشتن یک بزرگتر وقف.

در حال حاضر چه کار می کند بهترین روش برای افزایش اندازه آلت تناسلی مرد

طبیعی بزرگ شدن. دوره. آیا همان اشتباه است که هزاران نفر از مردان را (از جمله خودم در ابتدا) و فقط برای حل و فصل هر روش به نظر می رسد محبوب است. این شامل قرص پمپ های توسعه دهنده ی عمل جراحی بست و آویزان کردن وزنه. همه کسانی که به روش های خطرناک هستند بی اثر گران و همه آنها در نهایت می تواند باعث برخی از مسائل جدی (رباط آسیب, کاهش گردش خون, بیماری Peyronies تاول زخم ناهنجاری و بیشتر)!

طبیعی بزرگ شدن خود را افزایش اندازه آلت تناسلی مرد در همه رفتار (طول دور شل اندازه و غیره.). آن را نیز به کلی خود را بهبود بخشد مردانگی به طور کلی (مانند ساخت شما طولانی در رختخواب, ساخت ارگاسم خود را بیشتر مواد منفجره و بیشتر).

به طوری که به روش طبیعی بهتر است ؟ خوب روش من استفاده می شود (و همچنین بسیاری دیگر از مردان این روزها) طبیعی افزایش میل جنسی مردان تمرینات. این روال ورزش انجام می شود فقط با دست های خود را, شما می توانید یک تمرین کامل در عنوان کمی تا 6 دقیقه در روز این نتایج می آیند می توانید در عرض 8 هفته زمان آن را بسیار مقرون به صرفه (با یک بار هزینه برای دانلود یک معتبر آلت تناسلی مرد ورزش, برنامه و نتایج شما به دست آوردن 100% طبیعی و 100% دائمی است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *