[ad_1]

آپنه خواب یک بیماری خطرناک است; بنابراین آن میباشد که شما در نظر بگیرید که برای تشخیص به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. وجود دارد تعدادی از راه های است که در آن وضعیت می تواند تشخیص داده شد. رایج ترین راه ها:

معاینات فیزیکی

در اینجا دکتر طول می کشد نگاه در دهان و حلق و بینی فوق العاده بزرگ و یا بافت. این آزمون معمولا بسیار موثر در کودکان است. دلیل این است که کودکان مبتلا به این بیماری معمولا لوزه های بزرگ در نتیجه دکتر لازم نیست برای انجام هر گونه تست های دیگر در کودکان است.

بزرگسالان مبتلا به این بیماری معمولا یک بزرگ به کوچک یا کام نرم. اگر شما تعجب آنچه زبان کوچک و کام نرم هستند و زبان کوچک است که بافت که آویزان از وسط پشت دهان, در حالی که کام نرم است که سقف دهان در پشت گلو.

مطالعات خواب

این مطالعات که اندازه گیری که چگونه به خوبی شما قادر به خواب و چگونگی پاسخ بدن شما به مشکلات خواب. این آزمایش به پزشک کمک می دانید که آیا شما یک اختلال خواب.

این آزمون همچنین می گوید پزشک شما وضعیت چگونه شدید است. وجود دارد بسیاری از انواع مطالعات خواب است که می تواند بر روی شما. آنهایی که شایع ترین توصیه شده توسط بسیاری از پزشکان در آزمایشگاه یک شبه مطالعه خواب و خواب تست.

در آزمایشگاه یک شبه خواب و مطالعه

در اینجا شما نیاز به اقامت یک شبه در یک اتاق هتل. برای تست باید انجام شود سنسور ها رو در قسمت های مختلف بدن خود را. این سنسور به معنای ثبت امواج مغزی خود را, تنفس, ضربان قلب و بسیاری از چیزهای دیگر.

این آزمون این است ایده آل برای افرادی که با پیچیده آپنه. اگر چه این آزمون بسیار موثر است معمولا گران است. شما همچنین نیاز به صرف یک شب به دور از اعضای خانواده خود را.

صفحه اصلی خواب تست

این است ایده آل برای بیماران با عوامل خطر آپنه انسدادی خواب. در اینجا شما نیاز به خواب در راحتی از خانه خود را در حالی که یک دستگاه جمع آوری اطلاعات خود را.

خوب طرف با ماشین استفاده می شود در اینجا این است که آن را کمتر پیچیده بنابراین شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید حتی اگر شما پایه فن آوری knowhow.

یکی دیگر از خوب های جانبی است که شما لازم نیست به صرف زمان و دور از خانواده خود را; شما آزمون خود را در خانه. هنگامی که شما تست گرفته اند که شما باید بازگشت دستگاه به دکتر که تفسیر نتایج برای شما.

این راه اصلی که در آن آپنه خواب می تواند آزمایش می شود. می شود که برخی از این نتایج است که شما درست باشد شما باید اطمینان حاصل شود که آزمایش های انجام شده توسط حرفه ای واجد شرایط.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.